výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (1. 7. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.31 11.00
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.17 9.00
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.67 8.00
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.44 7.00
5 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.28 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.62 5.50
Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.62 5.50
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.27 3.00
4 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.69 1.00
Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.79 4.00
2 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.01
3 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.15
MB Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.43
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.90 11.00
2 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.96 9.00
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.74 8.00
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.30 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.02 7.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.65 5.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.03 3.00
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.44 1.00
5 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 63.12
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.76 4.00
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 61.14 2.00
3 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.69
4 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.23
Celkem 4 závodníků