Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích

Pacov (15. - 16. 7. 2017)
60 m - Muži (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.12
2 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.13
3 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.47
60 m - Ml. žáci (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.09 534
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.56 408
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.75 362
100 m - Muži (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 950312 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.08
2 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.28
3 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.75
100 m - Junioři (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12.11 629
100 m - Dorostenci (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11.87 677
2 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.95 661
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.20 612
400 m - Junioři (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 54.60 615
400 m - Dorostenci (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 52.73 693
2 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 55.21 590
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 58.62 461
800 m - Ml. žáci (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:33.63 454
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:46.99 326
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:53.05 274
800 m - Ženy (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 986126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:30.77 683
2 Lucie OsobováLucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.52 637
3 Eva NěmcováEva Němcová 995407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:44.94 518
800 m - Dorostenky (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 JAC BrnoJAC Brno 2:33.64 648
2 Tereza KršováTereza Kršová 015907 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:43.53 533
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 015209 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:44.47 523
800 m - Žákyně (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.58 661
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 2:43.54 533
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:53.33 430
800 m - Ml. žákyně (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:44.93 518
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.74 477
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 056014 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:50.16 462
1000 m - Žáci (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš SoučekMatyáš Souček 021029 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:04.60 620
2 Kamil VařejkaKamil Vařejka 040901 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 3:11.05 560
3 Dominik PřibylDominik Přibyl 020803 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:11.19 559
1500 m - Muži (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek HykešRadek Hykeš 900903 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:00.85 555
2 Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:38.16 360
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6:17.60 197
1500 m - Junioři (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:46.59 639
1500 m - Dorostenci (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4:46.83 638
2 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4:48.81 626
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:26.26 418
60 m překážek - Ml. žáci (sobota, 15.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.79 581
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.12 519
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11.20 337
110 m překážek - Junioři (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.41 246
110 m překážek - Dorostenci (neděle, 16.7.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš MóriMatyáš Móri 000602 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.26 704
2 Jan JelínekJan Jelínek 000407 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 17.63 560
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 18.35 491