Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích

Pacov (15. - 16. 7. 2017)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 15.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 6.23 +3.5 m/s 6.10 +1.9 m/s 637
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 6.15 +2.1 m/s 619
3 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.96 +3.2 m/s
4 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 5.95 +4.8 m/s 5.67 +1.3 m/s 576
5 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 5.85 +2.5 m/s 5.75 +1.5 m/s 554
6 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.83 +3.3 m/s 550
7 Pavel ČíhaPavel Číha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 5.28 +3.4 m/s 5.21 +1.2 m/s 437
8 Imrich BérešImrich Béreš
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 4.75 +2.9 m/s 4.47 +1.8 m/s 335
9 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.54 +1.4 m/s 136
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 DNS
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 5.36 +4.0 m/s 453
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 6.27 +3.7 m/s 5.96 +1.7 m/s 646
2 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 5.69 +5.0 m/s 5.53 +1.8 m/s 521
3 Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 5.51 +3.7 m/s 483
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik PřibylDominik Přibyl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 5.26 +0.9 m/s 433
2 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.73 -1.4 m/s 332
3 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.57 +0.8 m/s 303
4 Filip HoloubekFilip Holoubek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.46 +0.0 m/s 283
5 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.34 +0.1 m/s 262
6 Matyáš SoučekMatyáš Souček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.21 +1.9 m/s 240
Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 DNS
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4.86 +2.1 m/s 4.81 +0.9 m/s 356
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.33 +1.6 m/s 261
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 3.76 +0.9 m/s 168
4 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.59 +0.3 m/s 143
5 Adam CahaAdam Caha
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.14 +1.3 m/s 83
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 NM
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.28 +1.1 m/s 637
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 5.14 +1.8 m/s 598
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5.12 +1.2 m/s 592
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 4.93 +0.5 m/s 540
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 4.69 +0.8 m/s 477
6 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 4.58 +1.7 m/s 448
7 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 4.50 +2.4 m/s 4.38 +0.2 m/s 428
8 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.38 +1.8 m/s 398
Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
99 DNS
Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 DNS
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4.75 +1.5 m/s 492
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.73 +1.7 m/s 487
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 4.71 +1.0 m/s 482
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.49 +2.0 m/s 426
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.15 +0.5 m/s 343
6 Leona MarečkováLeona Marečková
JAC BrnoJAC Brno
00 4.14 +1.4 m/s 340
7 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 3.86 +1.2 m/s 276
Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 DNS
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.80 +1.1 m/s 506
2 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.65 +2.5 m/s 4,62 +1.1 m/s 466
3 Adriana PípalováAdriana Pípalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.41 +2.0 m/s 406
4 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 4.36 +0.3 m/s 393
5 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.22 +1.7 m/s 359
6 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 3.99 +2.3 m/s 3,94 +0.9 m/s 306
7 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 3.97 +1.7 m/s 301
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.90 +1.3 m/s 285
9 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 3.79 +1.3 m/s 261
Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 DNS
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 DNS
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.24 +1.2 m/s 364
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.17 +1.4 m/s 347
3 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4.03 +1.0 m/s 315
4 Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3.46 +0.0 m/s 192
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 3.40 +1.2 m/s 180
6 Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3.35 +1.5 m/s 170
7 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.34 +0.0 m/s 168
8 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 3.13 +1.3 m/s 130
Tereza ŘádováTereza Řádová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 DNS
Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 DNS
Celkem 10 závodníků