Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Pacov (1. 7. 2017)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:02.36 11.00
2 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.49 9.00
3 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:03.53 8.00
4 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:04.57 7.00
5 Ota ŠkvorOta Škvor 99 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:05.96 6.00
6 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:06.39 5.00
7 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.98 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:06.90 4.00
2 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:07.54 2.00
3 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:09.21 1.00
4 Petr KlímaPetr Klíma 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:13.53
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:24.95
MB Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:01.59
Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:22.53 11.00
2 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:25.80 9.00
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2:27.77 8.00
4 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.31 7.00
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:29.74 6.00
6 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:33.18 2.00
7 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:35.73 1.00
8 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:36.26
9 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.83
10 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:39.38
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 1.7.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:31.49 5.00
2 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:31.69 4.00
3 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:32.98 3.00
4 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:44.55
5 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.04
6 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:51.03
7 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:56.45
8 Aneta HrůzováAneta Hrůzová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:06.67
9 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3:18.20
Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 10 závodníků