Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Týnišťské memoriály a veřejné závody

Týniště nad Orlicí (13. 8. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 13.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.22
2 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.24
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.38
4 Adam KřehkýAdam Křehký 92 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.58
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.74
6 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.68
2 Vladimír PolášekVladimír Polášek 99 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.12
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.28
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.29
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.52
6 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 13.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.22
2 Tomáš KosTomáš Kos 00 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 12.58
3 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.72
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.66
5 Vladislav KrinkeVladislav Krinke 52 Slavoj LitoměřiceSlavoj Litoměřice 14.98
6 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.80
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 13.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.80
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.20
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.42
4 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.54
5 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.06
6 Nela LonerováNela Lonerová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 14.50
Celkem 6 závodníků