výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

T.Kop Cup 2017

Praha - Eden (12. - 13. 8. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 12.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.26 629
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.27 628
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 54.94 601
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.72 828
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.20 805
3 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.22 672
4 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.07 377
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 12.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.43 663
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.84 565
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 12.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.18 761
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.79 691
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.28 670
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.48 580
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.14 516
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina DNF
Celkem 2 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 12.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.10 656
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.09 581
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 69.33 372
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 12.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 63.42 569
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.55 564
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 70.83 328
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 72.61 279
5 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 73.10 266
Celkem 5 závodníků