Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (27. 8. 2017)
skok vysoký - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BeerLukáš Beer 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.13 11.00
2 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.05 9.00
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.93 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.66 11.00
2 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.63 9.00
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.63 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.00 11.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4.10 9.00
3 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.10 8.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Jerneja WritzlJerneja Writzl 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.45 10.00
1= Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.45 10.00
3 Anna CílkováAnna Cílková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.15 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 7.09 11.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.99 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.93 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.85 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.62 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.57 8.00
trojskok - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.40 11.00
2 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.24 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.20 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.00 11.00
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.75 9.00
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.68 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.62 11.00
2 Radka KůrkováRadka Kůrková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.50 9.00
3 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.31 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.11 11.00
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.49 9.00
3 René HambergerRené Hamberger 92 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.03 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.18 11.00
2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová 78 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.52 9.00
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 35.08 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan TauberJan Tauber 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.91 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.22 9.00
3 Michal FialaMichal Fiala 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.26 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka KůrkováRadka Kůrková 87 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 49.52 11.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.39 9.00
3 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.29 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 68.38 11.00
2 Michal FialaMichal Fiala 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.06 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.50 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MojdlováLucie Mojdlová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.51 11.00
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.28 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 38.00 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 27.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MihálJan Mihál 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.98 11.00
2 Luboš NováčekLuboš Nováček 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.37 9.00
3 Marek ŠankoMarek Šanko 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.71 8.00