Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (27. 8. 2017)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:56.08 11.00
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.46 9.00
3 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.29 7.00
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.83 5.00
5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.39 3.00
6 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.42 2.00
7 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:01.45
8 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.18
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.53 8.00
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:58.51 6.00
3 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:59.22 4.00
4 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:00.52 1.00
5 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:01.69
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.19
7 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:12.48
8 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:13.23
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.90 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.81 9.00
3 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.91 8.00
4 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:18.99 7.00
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.43 6.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:21.12 5.00
7 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.29 4.00
8 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.99 3.00
9 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:24.02 2.00
10 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.85 1.00
11 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:43.13
MB Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:15.39
Celkem 12 závodníků