výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (27. 8. 2017)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15:33.60 11.00
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:39.91 9.00
3 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16:07.33 8.00
4 Michael JakůbekMichael Jakůbek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16:33.22 7.00
5 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:37.38 6.00
6 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:38.92 5.00
7 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:43.50 4.00
8 Vít BílýVít Bílý 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16:52.20 3.00
9 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16:58.72 2.00
10 Matěj VacekMatěj Vacek 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17:00.36 1.00
11 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17:33.91
12 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20:25.66
MB Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15:50.27
Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNF
Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNF
Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:43.21 11.00
2 Hanka RandákováHanka Randáková 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17:50.12 9.00
3 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:10.23 8.00
4 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18:48.87 7.00
5 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19:15.21 6.00
6 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19:57.10 5.00
7 Zuzana ŠidlichovskáZuzana Šidlichovská 86 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21:17.06 4.00
8 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21:41.99 3.00
9 Martina WallconMartina Wallcon 81 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21:50.29 2.00
10 Michaela HoláMichaela Holá 83 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21:59.80 1.00
11 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23:15.53
12 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23:54.97
MB Pavla HochmanováPavla Hochmanová 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20:33.96
MB Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:10.30
Celkem 14 závodníků