výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (27. 8. 2017)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.35 11.00
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.14 9.00
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 55.15 8.00
4 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.80 7.00
5 David LinhartDavid Linhart 89 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.55 6.00
6 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.56 4.00
7 Pavel ČernýPavel Černý 91 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 58.79 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 58.54 5.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 59.57 2.00
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 61.67 1.00
4 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.97
5 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.39
6 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 71.35
MB Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.88
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.73 11.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 62.18 9.00
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 62.78 8.00
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.57 7.00
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.62 6.00
MB Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DQ
MB Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.06
Poznámky:
DQ - dle pravidla 168.7 (10. př.)
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.86 5.00
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 67.98 4.00
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.73 3.00
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 71.53 2.00
5 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 71.55 1.00
6 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 79.85
Celkem 6 závodníků