Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (27. 8. 2017)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Němejc, Bosák, Novotný, Polák A: Němejc, Bosák, Novotný, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:27.60 11.00
2 A: Ekl, Gregor, Valášek, Černý A: Ekl, Gregor, Valášek, Černý AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:29.17 8.00
3 A: Lehar, Flídr, Šmíd, Krsek A: Lehar, Flídr, Šmíd, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:30.59 7.00
4 A: Michal, Pasler, Pešta, Fischer A: Michal, Pasler, Pešta, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:30.72 6.00
5 B: Karlach, Šilhavý, Váchal, Tauer B: Karlach, Šilhavý, Váchal, Tauer AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:31.28 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Růžička, Urban, Sekyra, Svoboda A: Růžička, Urban, Sekyra, Svoboda TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:28.45 9.00
2 A: Veselý, Bouřil, Doubek, Martínek A: Veselý, Bouřil, Doubek, Martínek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:40.04 4.00
3 A: Rada, Matoušek, Kuchánek, Pokorný A: Rada, Matoušek, Kuchánek, Pokorný TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:43.07 3.00
4 B: Vacek, Matějček, Havlíček, Strnad B: Vacek, Matějček, Havlíček, Strnad T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:44.17 2.00
5 A: Slavíček, Bešta, Krýsl, Váchal A: Slavíček, Bešta, Krýsl, Váchal Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:47.36 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Veverková, Siebeltová, Hrachovcová, Ulrichová A: Veverková, Siebeltová, Hrachovcová, Ulrichová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:00.88 11.00
2 A: Korelová, Veselá, Čechová, Linhartová A: Korelová, Veselá, Čechová, Linhartová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:01.15 9.00
3 A: Šafránková, Žáková, Placatková, Stýblová A: Šafránková, Žáková, Placatková, Stýblová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:09.22 8.00
4 A: Volfová, Belová, Plíhalová, Strejčková A: Volfová, Belová, Plíhalová, Strejčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:11.72 7.00
5 A: Jinderlová, Pardamcová, Ředinová, Turzová A: Jinderlová, Pardamcová, Ředinová, Turzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:18.13 6.00
6 A: Maršálková, Adlerová, Lokajíčková, Šmákalová A: Maršálková, Adlerová, Lokajíčková, Šmákalová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:19.26 5.00
7 B: Prouzová, Perglerová, Wallconi, Blatská B: Prouzová, Perglerová, Wallconi, Blatská TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:33.20 4.00
8 B: Piklová, Štráchalová, Veldová, Bělohlavová B: Piklová, Štráchalová, Veldová, Bělohlavová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:39.08 3.00
Celkem 8 závodníků