výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (29. 8. 2017)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.14 11.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.49 9.00
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.55 8.00
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62 7.00
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.63 6.00
6 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.89 3.00
7 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.95 1.00
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.84 5.00
2 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.86 4.00
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.93 2.00
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.99
5 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.20
6 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.78
7 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.96
Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.00 11.00
2 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.29 9.00
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.33 8.00
4 Jiří PecharJiří Pechar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.40 6.00
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.69 1.50
6 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.93
MB Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.85
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BabicaRoman Babica 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.47 4.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.54 3.00
3 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.69 1.50
4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.71
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.76
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.88
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.96
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.36 7.00
2 Martin JanskýMartin Janský 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.44 5.00
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.74
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.91
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.29
6 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.48
7 Petr JenikovskýPetr Jenikovský 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.88
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 29.8.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.75
2 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.84
3 Filip SeveraFilip Severa 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.37
4 Filip LazarFilip Lazar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.41
5 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.42
Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 29.8.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.05
2 Adam EhrenbergerAdam Ehrenberger 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.98
3 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.12
4 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.22
MB Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.14
MB Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.35
MB Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.42
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.55 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.58 9.00
3 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.10 8.00
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.14 7.00
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.41 6.00
7 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.41 5.00
MB Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.86
MB Tina KititiTina Kititi 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.97
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.51 4.00
2 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.60 3.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.73
4 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.85
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.97
6 Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.15
7 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.35
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.64 2.00
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.65 1.00
3 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.99
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.10
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.17
MB Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.82
Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.58 11.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.64 9.00
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.68 8.00
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.74 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.76 6.00
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.96 5.00
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.25 4.00
Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.41 3.00
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.47 2.00
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13.60 1.00
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.70
5 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.27
6 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.30
7 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.84
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.65
2 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.10
3 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.54
4 Vendula DalibováVendula Dalibová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.65
5 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.71
6 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.81
Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.21 11.00
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.44 9.00
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.28 7.00
4 Jakub PrunarJakub Prunar 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.59 5.50
5 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.59 5.50
6 Damián VíchDamián Vích 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.80 4.00
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.11 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.27 8.00
2 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.92 1.00
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.29
4 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.67
5 Jan JanoušekJan Janoušek 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.95
MB David RudaDavid Ruda 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 55.51
Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.02 3.00
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.96
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 54.65
4 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.00
5 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.57
6 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.03
7 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.37
8 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.31
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.72 11.00
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.85 9.00
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 52.06 8.00
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.22 7.00
5 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.57 6.00
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 52.93 5.00
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.13 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 53.73 4.00
2 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 54.05 3.00
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 55.12 2.00
4 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 56.85
5 Filip SeveraFilip Severa 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 57.93
6 Michal MašekMichal Mašek 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.23
Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.63 11.00
2 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.63 9.00
3 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.75 8.00
Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.41 11.00
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 59.48 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 60.25 7.00
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.59 6.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 62.08 3.00
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 64.95
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.23
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.23 8.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 61.82 5.00
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 62.01 4.00
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.61 2.00
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 67.29
6 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 68.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.78 1.00
2 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 68.53
3 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 70.73
Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:19.29 11.00
2 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:19.76 9.00
3 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:22.79 8.00
4 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:29.12 7.00
5 Jakub StádníkJakub Stádník 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:36.66 6.00
6 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:37.10 5.00
7 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:54.12 4.00
MB Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:26.51
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:19.76 11.00
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:22.91 9.00
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:23.02 8.00
4 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:35.51 7.00
5 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:42.08 6.00
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:42.92 5.00
7 Jan ČervenkaJan Červenka 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:44.60 4.00
8 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:45.67 3.00
MB Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 4:25.93
Martin HelmichMartin Helmich 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:09.32 11.00
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:20.42 9.00
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:25.61 8.00
4 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:42.32 7.00
Martina DigrinováMartina Digrinová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:02.55 11.00
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:08.34 9.00
3 Anna KneselováAnna Kneselová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:25.71 8.00
4 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:33.25 7.00
5 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:38.95 6.00
6 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:44.94 5.00
7 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5:49.75 4.00
8 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:07.75 3.00
9 Laura ŠimonováLaura Šimonová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6:38.74 2.00
10 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7:26.67 1.00
MB Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7:04.29
Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 12 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.64 11.00
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.29 9.00
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.57 8.00
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.84 7.00
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.87 6.00
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.49 4.00
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.34 1.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanskýMartin Janský 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.95 5.00
2 Adam RybákAdam Rybák 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.07 3.00
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.34 1.50
4 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.96
5 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 44.64
6 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.16
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.44 11.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.04 8.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.14 7.00
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.45 6.00
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 47.43 4.00
6 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.37 3.00
7 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 49.39
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 48.45 1.00
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.75
3 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.40
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 51.20
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 53.15
6 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 53.97
Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45.47 9.00
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.94 5.00
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.38 2.00
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.83
5 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.70
MB Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 48.17
MB Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 52.59
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.82 11.00
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.88 9.00
3 Jan JanoušekJan Janoušek 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.06 8.00
4 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 61.63 7.00
5 Filip KrálFilip Král 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 64.78 6.00
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 66.09 5.00
Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 63.18 11.00
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.02 9.00
3 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 81.35 8.00
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 82.30 7.00
MB Kateřina HobzováKateřina Hobzová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 74.40
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macháček, Pasler, Michal, Pešta Macháček, Pasler, Michal, Pešta Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.94 11.00
2 Macík, Mejstřík, Mikula, Pulese Macík, Mejstřík, Mikula, Pulese TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.13 9.00
3 A: Kozač, Král, Pařízek, Ulman A: Kozač, Král, Pařízek, Ulman SK JeseniovaSK Jeseniova 48.16 8.00
4 A: Martinský, Holoubek, Prunsr, Jahoda A: Martinský, Holoubek, Prunsr, Jahoda SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 48.26 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Pechar, Machotka, Havelka, Wijas A: Pechar, Machotka, Havelka, Wijas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.52 11.00
2 Kašák, Vacátko, Janský, Bartoněk Kašák, Vacátko, Janský, Bartoněk Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.45 9.00
3 A: Babica, Pavinger, Vacek, Voldřich A: Babica, Pavinger, Vacek, Voldřich SK JeseniovaSK Jeseniova 45.12 8.00
4 B: Komárek, Novotný, Ornst, Baše B: Komárek, Novotný, Ornst, Baše ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.05 7.00
5 B: Melichar, Rybák, Severa, Vokrouhlický B: Melichar, Rybák, Severa, Vokrouhlický SK JeseniovaSK Jeseniova 48.80 6.00
6 Kunc, Horký, Ehrerberger, Dvořák Kunc, Horký, Ehrerberger, Dvořák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.16 5.00
C: Chrt, Jeníkovský, Rychlík, Vácha C: Chrt, Jeníkovský, Rychlík, Vácha SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Kondrátová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová A: Kondrátová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.44 11.00
2 B: Burajová, Smíšková, Hložková, Malošková B: Burajová, Smíšková, Hložková, Malošková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.04 9.00
3 Tomanová, Digrinová, Kučková, Součková Tomanová, Digrinová, Kučková, Součková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.99 8.00
4 Coufalová, Rabiňáková, Uhlíková, Kordíková Coufalová, Rabiňáková, Uhlíková, Kordíková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.65 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Marková, Šámalová, Šťastná, Jíchová A: Marková, Šámalová, Šťastná, Jíchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.62 11.00
2 A: Tiplicová, Cikánová, Tichá, Tomášková A: Tiplicová, Cikánová, Tichá, Tomášková SK JeseniovaSK Jeseniova 51.07 9.00
3 B: Šimková K., Cukerová, Novotná, Marešová B: Šimková K., Cukerová, Novotná, Marešová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.43 8.00
4 C: Havlíková, Marešová, Mullernová, Šašková C: Havlíková, Marešová, Mullernová, Šašková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.57 7.00
5 Dvorská K., Barnoky E., Daťková A., Brečkayová Ž. Dvorská K., Barnoky E., Daťková A., Brečkayová Ž. TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.67 6.00
Doubková, Dufková, Folková, Semecká Doubková, Dufková, Folková, Semecká Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DQ
C: Dalibová, Klečková, Kotěšovcová, Špronglová C: Dalibová, Klečková, Kotěšovcová, Špronglová SK JeseniovaSK Jeseniova DQ
B: Feixová, málková, Richterová, Šestáková B: Feixová, málková, Richterová, Šestáková SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7 (6. dráha 3. úsek, 8. dráha 1.úsek)
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.73 11.00
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.57 9.00
3 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 1.57 8.00
4 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.57 7.00
5 Petra MelicherováPetra Melicherová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.53 6.00
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.48 5.00
7 Valentýna MalíkováValentýna Malíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1.43 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.64 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 1.61 9.00
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.57 8.00
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.53 7.00
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.53 6.00
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.53 5.00
7 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.53 4.00
8= Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.48 2.50
8= Anna JaškinaAnna Jaškina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.48 2.50
10 Iveta DufkováIveta Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.43 1.00
11 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 1.43
12 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.37
13 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.37
14 Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 1.30
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.30 11.00
2 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.40 9.00
3 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 3.00 8.00
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNP
Dan BártaDan Bárta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub FiřtJakub Fiřt
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 3.80 11.00
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3.60 9.00
3 Jan LepeškaJan Lepeška
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 3.40 8.00
4 František HorkýFrantišek Horký
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 3.20 7.00
5 Roman BašeRoman Baše
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.20 6.00
6 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2.80 5.00
7 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.60 4.00
Pavel BartusíkPavel Bartusík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 DNP
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13.16 -1.8 m/s 11.00
2 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 12.41 -2.0 m/s 9.00
3 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 11.81 -0.5 m/s 8.00
4 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.76 -1.3 m/s 7.00
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 11.11 +1.1 m/s 6.00
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman BašeRoman Baše
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.60 -1.2 m/s 11.00
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12.42 -0.7 m/s 9.00
3 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 12.26 +1.8 m/s 8.00
4 Adam RybákAdam Rybák
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12.07 -0.4 m/s 7.00
5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12.06 -1.0 m/s 6.00
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12.03 +0.8 m/s 5.00
MB Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 12.47 -0.2 m/s
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 NM
Lukáš ŠebíkLukáš Šebík
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 NM
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11.82 -1.2 m/s 11.00
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 11.53 -0.5 m/s 9.00
3 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 10.56 -1.2 m/s 8.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10.49 -2.6 m/s 7.00
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 09.64 +0.4 m/s 6.00
MB Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 11.08 +0.4 m/s
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11.94 +0.3 m/s 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.77 -0.9 m/s 9.00
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.62 +0.0 m/s 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.29 -0.6 m/s 7.00
5 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 10.26 -0.2 m/s 6.00
6 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 10.16 -1.0 m/s 5.00
7 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 09.85 +0.3 m/s 4.00
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 NM
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12.71 11.00
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.46 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.38 8.00
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.02 7.00
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.96 6.00
6 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.67 5.00
7 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 10.63 4.00
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10.15 3.00
9 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.71 2.00
10 Petra VlasákováPetra Vlasáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 09.10 1.00
11 Sára DyrynkováSára Dyrynková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 09.04
12 Vendula DalibováVendula Dalibová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 08.54
13 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 08.49
14 Klára WeiserováKlára Weiserová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 08.33
15 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 08.12
16 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 07.98
17 Jana ŠtruncováJana Štruncová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 07.61
18 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 07.46
19 Karolína TesařováKarolína Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.32
20 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 06.86
MB Laura BurýškováLaura Burýšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.93
MB Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.44
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11.69 11.00
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 11.36 9.00
3 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11.05 8.00
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 09.37 7.00
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.04 6.00
6 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 08.63 5.00
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 08.48 4.00
8 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 08.31 3.00
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 07.98 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan EfflerJan Effler
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 15.06 11.00
2 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 14.87 9.00
3 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14.59 8.00
4 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 13.02 7.00
5 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 12.98 6.00
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.47 5.00
7 Jan JirásekJan Jirásek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12.41 4.00
8 Jan LepeškaJan Lepeška
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 12.37 3.00
9 Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12.14 2.00
10 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 11.97 1.00
11 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.85
12 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.39
13 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 08.31
14 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 08.03
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 15.39 11.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 14.56 9.00
3 Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 13.70 8.00
4 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.60 7.00
5 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.53 6.00
6 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 11.26 5.00
7 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 11.04 4.00
8 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11.02 3.00
9 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.83 2.00
10 Jan UhlířJan Uhlíř
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 10.69 1.00
11 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.30
12 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.06
13 Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.08
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 32.51 11.00
2 Michaela PistorováMichaela Pistorová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 30.95 9.00
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 29.67 8.00
4 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 27.74 7.00
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 26.14 6.00
6 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 26.03 5.00
7 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 24.32 4.00
8 Sára DyrynkováSára Dyrynková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 23.05 3.00
9 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 22.52 2.00
10 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 22.19 1.00
11 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 21.23
12 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 17.00
13 Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.87
MB Laura BurýškováLaura Burýšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 19.02
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 33.00 11.00
2 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 27.41 9.00
3 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 17.45 8.00
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 16.11 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 43.27 11.00
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 43.16 9.00
3 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 40.99 8.00
4 Richard HesRichard Hes
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 39.72 7.00
5 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 39.65 6.00
6 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 39.37 5.00
7 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 36.25 4.00
8 Jan EfflerJan Effler
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 32.28 3.00
9 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 28.75 2.00
10 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 20.42 1.00
11 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 16.20
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 52.43 11.00
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 41.31 9.00
3 Jan UhlířJan Uhlíř
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 35.90 8.00
4 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 28.46 7.00
5 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 22.40 6.00
6 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 20.37 5.00
7 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 19.76 4.00
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 14.18 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 41.87 11.00
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 40.09 9.00
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 38.65 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 33.10 7.00
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 30.73 6.00
6 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 30.29 5.00
7 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 30.20 4.00
8 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 29.89 3.00
9 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 27.85 2.00
10 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 27.80 1.00
11 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 26.72
12 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 26.70
13 Jana ŠtruncováJana Štruncová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 25.78
14 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 25.32
15 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 23.92
16 Klára PallováKlára Pallová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 23.27
17 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 23.12
18 Petra VlasákováPetra Vlasáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 23.00
19 Karolína TesařováKarolína Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 21.98
20 Hana MezihorákováHana Mezihoráková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 20.31
21 Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 18.52
22 Klára WeiserováKlára Weiserová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 18.19
23 Aneta FeixováAneta Feixová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 16.20
24 Iveta ŠestákováIveta Šestáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 15.33
MB Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 29.87
MB Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 27.12
Celkem 26 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 39.11 11.00
2 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 38.02 9.00
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 34.93 8.00
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 34.09 7.00
5 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 28.87 6.00
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 27.72 5.00
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 26.14 4.00
8 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 20.85 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 56.16 11.00
2 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 55.89 9.00
3 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 49.39 8.00
4 Jan LepeškaJan Lepeška
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 48.15 7.00
5 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 40.75 6.00
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 40.14 5.00
7 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 38.95 4.00
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 37.84 3.00
9 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 36.97 2.00
10 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 34.38 1.00
11 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 33.71
12 Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 33.35
13 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 33.02
14 Filip BartoněkFilip Bartoněk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 32.17
15 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 31.62
16 Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 27.68
17 Tomáš ChrtTomáš Chrt
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 24.83
18 Petr JenikovskýPetr Jenikovský
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 20.68
Gabriel PipotaGabriel Pipota
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 DNS
Artem GornostaevArtem Gornostaev
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 DNS
Pavel BartusíkPavel Bartusík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 DNS
Jan EfflerJan Effler
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 NM
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 58.56 11.00
2 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 44.96 9.00
3 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 43.91 8.00
4 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 41.65 7.00
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 41.42 6.00
6 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 40.82 5.00
7 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 39.04 4.00
8 Václav BrůhaVáclav Brůha
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 33.50 3.00
9 Kryštof HraběKryštof Hrabě
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 32.56 2.00
10 Filip MacháčekFilip Macháček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 30.68 1.00
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 28.75
12 Matyáš VíchMatyáš Vích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 28.06
13 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 27.92
MB Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 44.53
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 250.00
2 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 079.50
3 JESPR JESPR SK JeseniovaSK Jeseniova 065.00
4 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 037.00
5 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 034.50
6 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 011.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 400 m př., kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, trojskok, tyč, 400 m, 400 m, 4x100 m, 100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 163.50
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 150.50
3 JESPR JESPR SK JeseniovaSK Jeseniova 127.50
4 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 030.00
5 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 022.50
6 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 019.00
7 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 018.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 300 m př., kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, trojskok, tyč, 300 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 4x100 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 168.00
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 125.00
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 068.00
4 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 040.00
5 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 012.00
6 OLYPR OLYPR PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 010.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 400 m př., kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, trojskok, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 191.00
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 162.00
3 JESPR JESPR SK JeseniovaSK Jeseniova 142.00
4 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 019.00
5 AKTPR AKTPR SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 007.00
ATRUD ATRUD ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 007.00
7 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 006.00
8 RADPR RADPR SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 005.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 300 m př., kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, trojskok, výška, 300 m př., 300 m př., 100 m, 400 m, 400 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků