výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (29. 8. 2017)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.21 11.00
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.44 9.00
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.28 7.00
4 Jakub PrunarJakub Prunar 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.59 5.50
5 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.59 5.50
6 Damián VíchDamián Vích 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.80 4.00
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.11 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.27 8.00
2 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.92 1.00
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.29
4 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.67
5 Jan JanoušekJan Janoušek 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.95
MB David RudaDavid Ruda 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 55.51
Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.02 3.00
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.96
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 54.65
4 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.00
5 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.57
6 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.03
7 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.37
8 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.31
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.72 11.00
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.85 9.00
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 52.06 8.00
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.22 7.00
5 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.57 6.00
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 52.93 5.00
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.13 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 53.73 4.00
2 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 54.05 3.00
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 55.12 2.00
4 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 56.85
5 Filip SeveraFilip Severa 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 57.93
6 Michal MašekMichal Mašek 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.23
Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.63 11.00
2 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.63 9.00
3 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.75 8.00
Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.41 11.00
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 59.48 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 60.25 7.00
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.59 6.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 62.08 3.00
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 64.95
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.23
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 60.23 8.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 61.82 5.00
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 62.01 4.00
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.61 2.00
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 67.29
6 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 68.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 29.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.78 1.00
2 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 68.53
3 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 70.73
Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků