Velká cena Třebíče
Třebíč (19. 8. 2017)60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 07.65 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 19.8.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 07.59 | |||||||||||||||
2 | Dominik PřibylDominik Přibyl | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.63 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 08.09 | |||||||||||||||
4 | Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch JežekVojtěch Ježek | 03 | SK Žirovnice | 08.74 | |||||||||||||||
6 | Marek HortMarek Hort | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 19.8.2017) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan RybníkářMilan Rybníkář | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HortLukáš Hort | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.57 | |||||||||||||||
3 | Jakub NovákJakub Novák | 03 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Aleš ZachAleš Zach | 03 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 08.77 | |||||||||||||||
5 | Tomáš NovákTomáš Novák | 03 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 08.90 | |||||||||||||||
6 | Ondřej HortOndřej Hort | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 19.8.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 08.87 | |||||||||||||||
5 | Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 08.89 | |||||||||||||||
6 | Karolína TomkováKarolína Tomková | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.24 | |||||||||||||||
7 | Tereza JeřábkováTereza Jeřábková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 19.8.2017) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina KourkováSabina Kourková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.20 | |||||||||||||||
2 | Alžběta LondinováAlžběta Londinová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.30 | |||||||||||||||
3 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.59 | |||||||||||||||
4 | Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Eliška LudmilováEliška Ludmilová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.91 | |||||||||||||||
6 | Agáta ValentováAgáta Valentová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.00 | |||||||||||||||
7 | Karolína PolákováKarolína Poláková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.12 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 19.8.2017) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.38 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.82 | |||||||||||||||
3 | Pavlína KonečnáPavlína Konečná | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.91 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna ČečkováMagdaléna Čečková | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.08 | |||||||||||||||
5 | Žaneta DivišováŽaneta Divišová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.74 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.30 | |||||||||||||||
2 | Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11.84 | |||||||||||||||
4 | Jiří SekyraJiří Sekyra | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 11.98 | |||||||||||||||
5 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 12.10 | |||||||||||||||
6 | Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12.55 | |||||||||||||||
7 | Antonín LenikusAntonín Lenikus | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.31 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | Hvězda Pardubice z.s. | 12.38 | |||||||||||||||
2 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | SK Žirovnice | 12.97 | |||||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AK Olymp Brno | 13.14 | |||||||||||||||
4 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | AK Olymp Brno | 13.23 | |||||||||||||||
5 | Alžběta LondinováAlžběta Londinová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 14.82 | |||||||||||||||
Martina HomolováMartina Homolová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | AK Olymp Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1 anglická míle - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SchovalFrantišek Schoval | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4:31.67 | |||||||||||||||
2 | Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4:34.01 | |||||||||||||||
3 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4:36.74 | |||||||||||||||
4 | Ondřej StolaříkOndřej Stolařík | 85 | SSK Vítkovice | 4:55.63 | |||||||||||||||
5 | David NezvedaDavid Nezveda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5:28.15 | |||||||||||||||
6 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC Moravský Krumlov | 5:37.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
10000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš LichýTomáš Lichý | 94 | TJ TŽ Třinec | 31:45.05 | |||||||||||||||
2 | Michael JakůbekMichael Jakůbek | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 34:34.51 | |||||||||||||||
3 | František SchovalFrantišek Schoval | 88 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 36:20.19 | |||||||||||||||
4 | Lukáš NevařilLukáš Nevařil | 93 | Atletika Jihlava | 36:22.70 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VrbaOndřej Vrba | 84 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 36:28.32 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 43:09.90 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav BohuslavJaroslav Bohuslav | 59 | Třebíč | 44:23.93 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 15.32 | |||||||||||||||
2 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 17.03 | |||||||||||||||
3 | Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 17.47 | |||||||||||||||
Renata ProcházkováRenata Procházková | 99 | AK Olymp Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | AK Olymp Brno | 14.93 | |||||||||||||||
2 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | SK Žirovnice | 15.75 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 2.02 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta Praha |
92 | 2.02 | ||||||||||||||||
3 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 1.94 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 1.80 | ||||||||||||||||
5 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 1.75 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1.58 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik PřibylDominik Přibyl
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 1.52 | ||||||||||||||||
3 |
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 1.49 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
03 | 1.46 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
03 | 1.46 | ||||||||||||||||
6 |
Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
7 |
Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch JežekVojtěch Ježek
SK Žirovnice |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | 1.61 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1.49 | ||||||||||||||||
2 |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 1.46 | ||||||||||||||||
3 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1.46 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 1.43 | ||||||||||||||||
5 |
Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
6 |
Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
7= |
Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
7= |
Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
9 |
Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 1.25 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ján ŠubaJán Šuba
AC STAVBAR Nitra, Slovensko |
94 | 7.09 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 6.79 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Michail DakivMichail Dakiv
Atletický oddíl Dněpro |
89 | 6.75 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 6.48 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Daniel TurčányiDaniel Turčányi
AC STAVBAR Nitra, Slovensko |
97 | 6.29 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 6.01 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
84 | 5.03 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
03 | 5.31 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Dominik PřibylDominik Přibyl
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 5.24 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.95 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.92 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Milan RybníkářMilan Rybníkář
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.75 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.70 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Jakub NovákJakub Novák
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
03 | 4.51 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
03 | 4.45 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Adam TrojanAdam Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.39 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Ondřej HortOndřej Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.01 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
07 | 3.67 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 4.86 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 4.75 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 5.23 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4.87 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.62 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
03 | 4.60 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.51 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.48 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.38 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
04 | 4.11 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.97 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Sabina KourkováSabina Kourková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.83 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.77 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.76 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.69 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.64 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.53 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Karolína PolákováKarolína Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.46 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.30 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 11.74 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 09.80 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO Kladno |
84 | 12.98 | ||||||||||||||||
2 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ VS Tábor, z. s. |
82 | 09.88 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 16.03 | ||||||||||||||||
2 |
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
90 | 15.51 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 14.65 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 14.04 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita Brno |
91 | 11.83 | ||||||||||||||||
6 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 11.17 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 34.17 | ||||||||||||||||
2 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 32.92 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO Kladno |
84 | 57.02 | ||||||||||||||||
2 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno |
98 | 37.54 | ||||||||||||||||
3 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 33.25 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 40.20 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita Brno |
96 | 46.77 | ||||||||||||||||
2 |
Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 45.38 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 45.18 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 40.02 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 400g - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 19.62 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
00 | 37.96 | ||||||||||||||||
2 |
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
02 | 36.95 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 29.23 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 27.91 | ||||||||||||||||
5 |
Eliška LudmilováEliška Ludmilová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 19.05 | ||||||||||||||||
6 |
Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 17.64 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp Brno |
93 | 45.03 | ||||||||||||||||
2 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno |
98 | 43.54 | ||||||||||||||||
3 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 42.83 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
95 | 35.54 | ||||||||||||||||
5 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ VS Tábor, z. s. |
82 | 33.95 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 28.18 | ||||||||||||||||
7 |
Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
96 | 28.00 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 27.39 | ||||||||||||||||
9 |
Simona TříletáSimona Tříletá
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
00 | 24.23 | ||||||||||||||||
10 |
Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 21.45 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
00 | 43.01 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 29.05 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 19.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita Brno |
91 | 58.45 | ||||||||||||||||
2 |
Martin PodrazilMartin Podrazil
VSK Univerzita Brno |
95 | 56.89 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
92 | 53.28 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita Brno |
85 | 46.49 | ||||||||||||||||
5 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 46.04 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |