výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Podvinný mlýn (22. 8. 2017)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.57 11.00
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:03.07 9.00
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:04.24 8.00
4 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:10.50 7.00
5 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:10.81 6.00
6 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.00 5.00
Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Jan JanoušekJan Janoušek 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:06.86 11.00
2 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:07.99 9.00
3 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:08.42 8.00
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.89 7.00
5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:12.91 6.00
6 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:14.07 5.00
7 Martin HelmichMartin Helmich 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:15.52 4.00
8 Jan ČervenkaJan Červenka 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:17.94 3.00
Michal BořánekMichal Bořánek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Jakub PodušelJakub Podušel 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.10 11.00
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:22.26 9.00
3 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:26.70 8.00
4 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.55 7.00
5 Martina DigrinováMartina Digrinová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:42.69 6.00
MB Helena CaisováHelena Caisová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:41.52
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:19.73 11.00
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:21.67 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22.77 8.00
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.40 7.00
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:39.40 6.00
6 Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.15 5.00
7 Kristýna OpováKristýna Opová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:45.81 4.00
8 Adela KlečkováAdela Klečková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:49.28 3.00
9 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.33 2.00
MB Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:33.57
MB Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.83
Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 12 závodníků