výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Jeseniova (14. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:35.99 11.00
2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2:38.12 9.00
3 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2:44.46 6.00
4 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2:44.60 5.00
5 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2:45.93 4.00
6 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2:50.62 3.00
7 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2:52.94
8 David KarásekDavid Karásek 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2:54.46
9 Jakub VávraJakub Vávra 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:55.88
10 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:04.58
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:41.50 8.00
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:42.40 7.00
3 Petr VačkářPetr Vačkář 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:50.83 2.00
4 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:50.89 1.00
5 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:55.54
6 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:57.03
7 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.40
8 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3:01.44
9 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3:07.17
10 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:08.44
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:39.49 11.00
2 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2:40.10 9.00
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:42.50 8.00
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2:49.76 7.00
5 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:52.41 6.00
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2:55.93 2.00
7 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:57.60 1.00
8 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 2:59.34
9 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2:59.82
10 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3:04.56
11 Eliška StachováEliška Stachová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:13.64
Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna DavidováAnna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:53.65 5.00
2 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2:54.65 4.00
3 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2:55.82 3.00
4 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:59.34
5 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:03.37
6 Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:05.82
7 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:11.78
8 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:17.61
9 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3:18.51
10 Nela EndlicherováNela Endlicherová 04 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3:19.28
Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 12 závodníků