výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Jeseniova (14. 9. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.55 11.00
2 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 08.63 9.00
3 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.30 4.00
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.45 1.00
5 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.49
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.06 6.00
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.67
3 Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 09.70
4 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 10.22
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 09.15 5.00
2 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.37 3.00
3 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.38 2.00
4 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.98
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JechJakub Jech 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.94 8.00
2 Matyáš KůželMatyáš Kůžel 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 09.57
3 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 09.88
4 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10.04
5 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.28
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroutilTomáš Kroutil 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 09.03 7.00
2 Dominik KlečkaDominik Klečka 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.89
3 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 10.14
4 Marek StrachMarek Strach 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10.56
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.48 11.00
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.76 8.00
3 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.07 6.00
4 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.14 4.50
5 Anna RýparováAnna Rýparová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 09.14 4.50
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 09.44
3 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 09.89
4 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.11
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.10
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.66 9.00
2 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 09.55
3 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 09.74
4 Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.76
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.17 3.00
2 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.29 1.00
3 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.60
4 Barbora LandováBarbora Landová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.15
5 Barbora KotrčováBarbora Kotrčová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10.25
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 09.24 2.00
2 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 09.35
3 Lucie BaldováLucie Baldová 05 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 09.35
MS Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.60
MS Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.07
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 09.06 7.00
2 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 09.71
MS Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.38
Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 09.30
2 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.45
3 Lucie PetlachováLucie Petlachová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.96
MS Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.10
Celkem 4 závodníků