výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva

Praha - Eden (30. 8. 2017)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.03 10.00
2 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.03 10.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.44 8.00
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.58 6.00
5 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.86 5.00
6 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.41
Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.02 4.00
2 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.18 3.00
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.19 2.00
4 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.59
5 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.45
6 Igor RázgaIgor Rázga 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.04
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.90 7.00
2 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.39 1.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.27
4 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.27
5 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.29
6 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.13
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.80 11.00
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.69 9.00
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.89 8.00
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.18 7.00
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.48 6.00
6 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.94 5.00
7 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.21 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.75 2.00
2 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.99 1.00
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.07
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.54
5 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.39
6 Kateřina HedlováKateřina Hedlová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.08
Jessica CrowtherJessica Crowther 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.98 4.00
2 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.25
3 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.54
4 Anna RyšaváAnna Ryšavá 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.10
5 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.87
6 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.12
Celkem 6 závodníků