výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva

Praha - Eden (30. 8. 2017)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.13 11.00
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38.15 9.00
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.53 8.00
4 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.10 5.00
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 40.18 4.00
6 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.46 3.00
Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.08 6.00
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.72 1.00
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.92
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.49
5 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.34
6 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.41
7 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.54
8 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 44.80
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.58 2.00
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.80
3 David HájekDavid Hájek 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.90
4 Vítězslav Filip VojtěchVítězslav Filip Vojtěch 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.82
5 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.10
6 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.26
Adam PolenaAdam Polena 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 39.81 7.00
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 42.78
3 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.54
4 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.55
MS Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39.18
MS Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.10
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.70
Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 43.08 11.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.20 9.00
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 45.02 8.00
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 45.16 6.00
5 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.51 3.00
6 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.03
Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Barbora VenclováBarbora Venclová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.05 7.00
2 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.37 4.00
3 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.57 2.00
4 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.10
5 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.48
6 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.33
7 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.34
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 45.36 5.00
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.22 1.00
3 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.33
4 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.98
5 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.59
6 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.63
7 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 51.90
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.48
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 48.20
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 49.92
4 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 50.53
5 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.79
6 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.38
Anna HospodkováAnna Hospodková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 30.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 47.60
2 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.38
3 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.64
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.28
5 Štěpána MarethovaŠtěpána Marethova 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.14
Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků