výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva

Praha - Eden (6. 9. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.29 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.50 9.00
3 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.95 8.00
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.05 7.00
5 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.47 3.00
6 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.53 2.00
7 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.64
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.44 5.00
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.44 4.00
3 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.62 1.00
4 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.64
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.91
6 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.09
7 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.19
8 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.60
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.90
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.37
3 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.43
4 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.68
5 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.30
6 Vítězslav Filip VojtěchVítězslav Filip Vojtěch 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.42
7 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.50
8 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.74
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.38
2 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.56
3 Pavel KollerPavel Koller 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.28
4 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.94
5 Adam PolenaAdam Polena 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.98
6 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.99
7 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.58
8 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.69
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.20 6.00
2 Josef BašusJosef Bašus 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.39
3 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.90
MB Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.68
MB Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.84
MB Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.60
Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.88 11.00
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.98 9.00
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.23 8.00
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.29 7.00
5 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.43 6.00
6 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.77 5.00
7 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.08 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.81 4.00
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.11 2.00
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.32
4 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.42
5 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.17
6 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.48
Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.35
2 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.67
3 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.10
4 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.97
5 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.08
6 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.20
7 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.75
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.21
2 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.85
3 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.93
4 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.21
5 Julie KroupováJulie Kroupová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.71
6 Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.85
7 Andrea DosdáAndrea Dosdá 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.49
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 6.9.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.19 1.00
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.39
3 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.65
4 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.27
5 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.49
6 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.88
7 Anna HospodkováAnna Hospodková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.44
MB Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.51
Celkem 8 závodníků