výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Eden (14. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.76
2 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:32.78
3 Daniel BernasDaniel Bernas 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.93
4 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.19
5 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:36.27
6 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.61
7 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:55.26
8 Adam KrnáčAdam Krnáč 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:09.59
Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Ondřej PelantOndřej Pelant 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:48.38
2 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:51.09
3 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.99
4 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:52.48
5 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:55.70
6 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.78
7 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:04.56
8 Filip HübschFilip Hübsch 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.87
9 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:07.05
10 Jan HlaváčJan Hlaváč 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.99
11 Kryštof JašekKryštof Jašek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.12
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.76
2 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.88
3 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.67
4 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:47.18
5 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:58.27
6 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:59.68
7 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:08.40
8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:10.09
9 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:14.34
10 Amélie BalážováAmélie Balážová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:17.10
Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:51.40
2 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:54.83
3 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:55.13
4 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.77
5 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.57
6 Ema BurešováEma Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:05.42
7 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:06.00
8 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:07.26
9 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.43
10 Adéla HornofováAdéla Hornofová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:11.89
11 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:57.15
Andrea BulantováAndrea Bulantová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 12 závodníků