výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Eden (14. 9. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef MusilJosef Musil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5.56
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.35
3 Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4.26
4 Tomáš ŘehákTomáš Řehák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.26
5 Kirill VinšKirill Vinš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.21
6 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.19
7 Filip KočaFilip Koča
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.98
8 Eugen ŠalounEugen Šaloun
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 3.84
9 Ondřej KubištaOndřej Kubišta
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3.68
10 Ondřej KohlOndřej Kohl
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 3.64
11 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.58
12 Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.57
13 Marek PrchlíkMarek Prchlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.52
14 Jakub JaklJakub Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.41
15 Adam MatějovičAdam Matějovič
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.38
16 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.35
17 Max ZámorskýMax Zámorský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.32
18 Martin OudránMartin Oudrán
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 3.17
19 - Acheson Hugh Wallace- Acheson Hugh Wallace
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.11
20 Jakub SlovákJakub Slovák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 2.92
21 Ondřej LiznaOndřej Lizna
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 2.38
Matyas VokurkaMatyas Vokurka
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 DNS
Sebastian PippalSebastian Pippal
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PacákováSimona Pacáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.47
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.40
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.16
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.13
5 Viktorie DolistováViktorie Dolistová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.92
6 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.89
7 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 3.74
8 Sabina DerkováSabina Derková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.72
9 Petra BučányováPetra Bučányová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.70
10 Karolína HruškováKarolína Hrušková
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 3.63
11 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.63
12 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.60
13 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.56
14 Libuše PolívkováLibuše Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.52
15 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.51
16 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3.51
17 Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.43
18 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.42
19 Mariana TomasováMariana Tomasová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 3.42
20 Adéla KupkováAdéla Kupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.39
21 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3.27
22 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3.19
23 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.15
24 Aneta OtcovskáAneta Otcovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3.11
25 Tereza BulvasováTereza Bulvasová
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 3.08
26 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2.99
27 Lucie HrodkováLucie Hrodková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 2.50
Tereza MoravcováTereza Moravcová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 DNS
Olivie CarrOlivie Carr
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 DNS
Celkem 29 závodníků