Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

81. ročník Velké ceny města Kolína

Kolín (23. 8. 2017)

skok daleký - Muži

(st, 23.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 7.20 +0.1 m/s
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 6.80 +0.1 m/s
3 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.48 +0.1 m/s
4 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.35 +0.0 m/s
5 Jiří RobovskýJiří Robovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
82 6.19 +0.0 m/s
6 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.04 +0.1 m/s
7 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.02 +0.2 m/s
8 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.85 +0.1 m/s
9 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.45 +0.1 m/s
10 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.36 +0.0 m/s
11 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.35 +0.0 m/s
12 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.20 +0.0 m/s
13 Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.87 +0.1 m/s
Celkem 13 závodníků
Muži V (st, 23.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 6.40 675.00
2 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 5.64 510.00
3 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5.45 471.00
4 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 5.28 437.00
5 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 4.66 319.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

Žáci V (st, 23.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 6.00 587.00
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.87 559.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.20 421.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Veteráni

Veteráni V (st, 23.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 3.63 149.00
2 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.30 103.00
3 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
44 3.08 75.00
Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
65 DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 23.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.82
2 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5.27 +0.0 m/s
3 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.90 +0.0 m/s
4 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.58 +0.0 m/s
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.50 +0.0 m/s
6 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.40 +0.0 m/s
7 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.28 +0.1 m/s
8 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.08 +0.0 m/s
9 Viktorie SršňováViktorie Sršňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.73 +0.0 m/s
10 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.67 +0.4 m/s
Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 DNS
Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 NM
Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 NM
Celkem 13 závodníků