výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

81. ročník Velké ceny města Kolína

Kolín (23. 8. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.77 966.00
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.80 955.00
3 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.14 833.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.18 819.00
5 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.21 809.00
6 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38 752.00
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.16 826.00
2 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.21 809.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.21 809.00
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.22 806.00
5 Jiří VašíčekJiří Vašíček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.30 779.00
6 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31 775.00
7 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.32 772.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 23.8.2017) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.39 749.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.45 729.00
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.53 703.00
4 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.59 684.00
5 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.64 668.00
6 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.70 650.00
MS Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.47 723.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.57 690.00
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60 681.00
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.71 646.00
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00 560.00
MS Daniel MusilDaniel Musil 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.72 643.00
MS Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.99 563.00
MS Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.93 580.00
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.23 495.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.28 481.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.34 465.00
MS Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.10 531.00
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21 500.00
MS Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.94 577.00
Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07.95 574.00
2 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39 452.00
3 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41 447.00
4 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.66 42.00
5 Matěj VolnýMatěj Volný 08 ZŠ Studánka PardubiceZŠ Studánka Pardubice 11.14 9.00
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.73 366.00
MS Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.52 418.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 23.8.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.46 1021.0
2 Jana KorešováJana Korešová 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.72 936.00
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.76 923.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.93 870.00
5 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.11 815.00
6 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.12 812.00
7 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35 744.00
8 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.44 718.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.86 892.00
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.04 836.00
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20 788.00
4 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.28 764.00
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66 656.00
MS Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.20 788.00
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.24 776.00
MS Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38 735.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.17 797.00
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.38 735.00
3 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.46 712.00
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.50 701.00
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.58 678.00
6 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66 656.00
MS Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.57 681.00
MS Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.51 698.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.87 600.00
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.87 600.00
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88 597.00
MS Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.52 440.00
MS Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67 654.00
Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 23.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.44 718.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.93 584.00
3 Lenka NovosadováLenka Novosadová 95 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.94 582.00
MS Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.02 561.00
MS Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32 487.00
MS Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.61 419.00
MS Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.23 509.00
Celkem 7 závodníků