Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva

Mladá Boleslav (17. 9. 2017)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:01.15 492
2 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:03.03 465
3 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:04.10 450
4 Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:04.75 441
5 Tomáš HavlíkTomáš Havlík 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:13.77 325
6 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:18.14 275
7 Štěpán KimplŠtěpán Kimpl 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:22.03 233
8 Jakub FadrhonsJakub Fadrhons 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:22.34 230
9 Šimon LachŠimon Lach 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:23.24 221
10 Matěj NovákMatěj Novák 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:24.91 205
11 Jakub ŠvancaraJakub Švancara 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:25.51 199
12 Jakub PopovičJakub Popovič 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:25.55 199
13 Matěj SlavíkMatěj Slavík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:42.81 67
Oskar AustOskar Aust 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan LöfflerJan Löffler 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:59.92 510
2 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:04.94 438
3 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:07.20 408
4 Josef VinšJosef Vinš 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:10.09 370
5 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:12.36 342
6 Dominik MarešDominik Mareš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:16.58 292
7 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:18.49 271
8 Martin DivišMartin Diviš 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:18.97 266
9 Libor DušekLibor Dušek 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:19.78 257
10 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:20.12 253
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:51.44 642
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:56.12 567
3 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:58.27 534
4 Matouš SeveraMatouš Severa 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:58.55 530
5 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:59.36 518
6 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:59.41 517
7 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:59.67 514
8 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:00.13 507
9 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:00.15 506
10 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:03.35 460
11 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:04.44 445
12 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:06.52 417
13 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:08.25 394
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:10.93 360
2 Nicol JindrováNicol Jindrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:14.06 322
3 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:21.58 238
4 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:23.32 220
5 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:31.85 143
6 Linda SyrovátkováLinda Syrovátková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:34.78 120
7 Dominika KindlováDominika Kindlová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:38.06 97
8 Anita KožíškováAnita Kožíšková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:47.34 43
9 Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:55.82 12
10 Natálie BenešováNatálie Benešová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:08.37 0
11 Jana JankajováJana Jankajová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:15.85 0
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:00.74 498
2 Jana CsizmanováJana Csizmanová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:08.26 394
3 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:09.90 373
4 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:12.35 342
5 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:14.63 315
6 Reneé PaulováReneé Paulová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:18.39 272
7 Amálie MlčochováAmálie Mlčochová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:20.43 250
8 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:22.10 233
9 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:22.55 228
10 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:22.63 227
11 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:23.26 221
12 Anna KolínováAnna Kolínová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:27.19 183
13 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:28.41 172
14 Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:29.56 162
15 Klára KvačkováKlára Kvačková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:29.91 159
16 Nela PodzimkováNela Podzimková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:32.26 140
17 Rozálie FukalováRozálie Fukalová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:39.04 90
18 Nela KučerováNela Kučerová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:37.11 0
Celkem 18 závodníků
Běh 3 (ne, 17.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:54.44 594
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:02.09 478
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:02.35 475
4 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:03.20 463
5 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:10.79 361
6 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:11.46 353
7 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:12.79 337
8 Anna SvobodováAnna Svobodová 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2:12.84 336
9 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:13.88 324
10 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:14.00 322
11 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:15.49 305
12 Kristýna TrdilováKristýna Trdilová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:17.82 278
13 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:18.02 276
14 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2:19.05 265
15 Justína VrabcováJustína Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:19.64 258
16 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:22.42 229
17 Eliška FlanderkováEliška Flanderková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:27.44 181
18 Sára VokrouhleckáSára Vokrouhlecká 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:39.60 87
19 Babeta BalejováBabeta Balejová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:08.13 0
Simona VomáčkováSimona Vomáčková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNP
Celkem 20 závodníků