výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Přátelství (14. 9. 2017)
Skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 051021 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.60 11.00
2 Max LöwyMax Löwy 040305 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.41 9.00
3 Matouš NopMatouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.38 8.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková 065217 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.45 11.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 055525 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.36 9.00
3 Anna WickováAnna Wicková 055508 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.30 8.00
Skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.01 11.00
2 Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.64 9.00
3 Max LöwyMax Löwy 040305 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4.40 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 045621 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4.64 11.00
2 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.40 9.00
3 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.35 8.00
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.23 11.00
2 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.04 9.00
3 Terezie MasopustováTerezie Masopustová 045419 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.08 8.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.25 11.00
2 Filip MatějkaFilip Matějka 040414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.93 9.00
3 Štefan HošekŠtefan Hošek 040327 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.97 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 58.25 11.00
2 Ondřej KřížOndřej Kříž 040115 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.25 9.00
3 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.42 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (čtvrtek, 14.9.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová 045609 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 44.56 11.00
2 Magdalena RyšaváMagdalena Ryšavá 045720 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.10 9.00
3 Nikol BalcarováNikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.58 8.00