výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Přátelství (14. 9. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 58.25 11.00
2 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 55.25 9.00
3 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 51.42 8.00
4 Karel JarešKarel Jareš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 49.82 7.00
5 Jakub LouckýJakub Loucký
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 44.97 6.00
6 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 43.99 5.00
7 Václav AkrmanVáclav Akrman
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
05 40.89 4.00
8 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 40.07 3.00
9 Tomáš WalterTomáš Walter
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 37.39 2.00
10 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 36.46 1.00
11 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
06 36.13
12 Jakub SurgaJakub Surga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 35.25
13 Alexander TulisAlexander Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 32.01
14 Robert TušaRobert Tuša
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 31.88
15 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 31.38
16 Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 30.05
17 Andrej ŠkodaAndrej Škoda
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 29.47
18 Jakub KolínskýJakub Kolínský
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 29.07
19 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 28.65
20 Jakub KarčJakub Karč
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 25.95
21 Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 24.65
Filip TůmaFilip Tůma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 DNS
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 44.56 11.00
2 Magdalena RyšaváMagdalena Ryšavá
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 44.10 9.00
3 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 42.58 8.00
4 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 36.90 7.00
5 Kateřina LipenskáKateřina Lipenská
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 35.43 6.00
6 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
06 34.35 5.00
7 Adéla HálováAdéla Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 34.00 4.00
8 Anna BednářováAnna Bednářová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 33.71 3.00
9 Terezie MasopustováTerezie Masopustová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 33.15 2.00
10 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 32.60 1.00
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 32.53
12 Lucie SalačováLucie Salačová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
06 32.04
13 Klára ŠaljičKlára Šaljič
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 29.76
14 Eliška BednárkováEliška Bednárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 27.84
15 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 27.05
16 Klára KohoutováKlára Kohoutová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 26.65
17 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 26.24
18 Magda MalátováMagda Malátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 24.24
19 Michaela VětrovskáMichaela Větrovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 24.10
20 Anna KrabsováAnna Krabsová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
06 16.76
21 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 16.22
22 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13.40
Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNS
Celkem 23 závodníků