výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Přátelství (14. 9. 2017)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:30.14 11.00
2 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:31.47 9.00
3 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:44.52 7.00
4 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.09 5.00
5 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.69 4.00
6 Vojtěch DěckýVojtěch Děcký 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:51.72 3.00
7 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:53.42 2.00
8 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.47 1.00
9 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:56.71
10 Andrej ŠkodaAndrej Škoda 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.68
11 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:07.99
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:44.48 8.00
2 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.26 6.00
3 Robert TušaRobert Tuša 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:00.63
4 Václav AkrmanVáclav Akrman 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:01.69
5 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:08.39
6 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:12:67
7 Radek SvozilRadek Svozil 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:20.51
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:32.11 11.00
2 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.52 9.00
3 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:44.16 8.00
4 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:44.41 7.00
5 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:48.16 6.00
6 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.23 5.00
7 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:52.52 4.00
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:58.13 1.00
9 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:16.06
10 Nela ŠebestováNela Šebestová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:22.51
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ester HrdinováEster Hrdinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:53.48 3.00
2 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:57.38 2.00
3 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:59.41
4 Eliška PražákováEliška Pražáková 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:59.92
5 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:00.80
6 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.69
7 Michaela VětrovskáMichaela Větrovská 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:08.94
8 Magdalena MandováMagdalena Mandová 06 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:45.17
9 Nelly OnderkováNelly Onderková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:57.73
10 Lucie ŠpačkováLucie Špačková 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:05.15
Celkem 10 závodníků