výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Přátelství (14. 9. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5.01 11.00
2 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 4.64 9.00
3 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 4.40 8.00
4 Jakub HollmannJakub Hollmann
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.36 7.00
5 Jan UmaJan Uma
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.30 6.00
6 Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.30 5.00
7 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4.23 4.00
8 Jakub KrejčířJakub Krejčíř
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.12 3.00
9 Jan KrumpholcJan Krumpholc
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
05 3.96 2.00
10 Petr MouchaPetr Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.88 1.00
11 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.72
12 Šimon OpočenskýŠimon Opočenský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.68
13 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.66
14 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.65
15 Ondřej TurekOndřej Turek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.63
16 Richard HanuškaRichard Hanuška
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3.62
17 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.50
18 Josef MaivaldJosef Maivald
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.37
19 Tomáš KonrádTomáš Konrád
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
06 2.82
MB Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 DNS
Jakub KarčJakub Karč
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 4.64 11.00
2 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.40 9.00
3 Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.35 8.00
4 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.27 7.00
5 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 4.19 6.00
6 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.13 5.00
7 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 4.05 4.00
8 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.92 3.00
9 Anna SvobodováAnna Svobodová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.92 2.00
10 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.75 1.00
11 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.71
12 Eliška OndríkováEliška Ondríková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3.62
13 Anna PolákováAnna Poláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.53
14 Ema MarušincováEma Marušincová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.52
15 Barbora KlattováBarbora Klattová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.32
16 Klára RaschováKlára Raschová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.32
17 Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.22
18 Klára KosteleckáKlára Kostelecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3.21
19 Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.08
20 Tereza VespalcováTereza Vespalcová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
06 2.97
Celkem 20 závodníků