výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Přátelství (14. 9. 2017)

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.60 11.00
2 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.41 9.00
3 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.38 8.00
4 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.38 7.00
5 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.38 6.00
6 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.35 5.00
7 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 1.29 4.00
8= David KrásaDavid Krása
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.26 2.50
8= Tomáš KroaTomáš Kroa
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 1.26 2.50
Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 DNS
Frederik LaiblFrederik Laibl
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 NM
Alexander TulisAlexander Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 NM
Josef MaivaldJosef Maivald
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 NM
Lukáš MrkvičkaLukáš Mrkvička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.45 11.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.36 9.00
3 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.30 8.00
4 Adéla HálováAdéla Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 1.24 7.00
5 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1.24 6.00
6= Michaela VoithováMichaela Voithová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.21 4.50
6= Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.21 4.50
8= Veronika DobrováVeronika Dobrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.21 2.50
8= Eva IzákováEva Izáková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1.21 2.50
10= Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.18 0.33
10= Karolína KuthanováKarolína Kuthanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.18 0.33
10= Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1.18 0.33
13= Klára ŠaljičKlára Šaljič
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.18
13= Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 1.18
15= Klára KohoutováKlára Kohoutová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 1.18
15= Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.18
Ellen OlšavskáEllen Olšavská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 DNS
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
05 NM
Ester HrdinováEster Hrdinová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 NM
Kateřina LipenskáKateřina Lipenská
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 NM
Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 NM
Karolína SaifrídováKarolína Saifrídová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 NM
Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 NM
Celkem 23 závodníků