výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Přátelství (14. 9. 2017)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.28 11.00
2 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.67 9.00
3 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.15 8.00
4 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.65 7.00
5 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.27 5.00
Filip DrbalFilip Drbal 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.41 3.00
2 Tomáš KroaTomáš Kroa 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.46 2.00
3 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.48 1.00
4 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.57
5 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.62
6 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.12 6.00
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.40 4.00
3 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.20
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.06 11.00
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.17 9.00
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.75 8.00
4 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.79 7.00
5 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.96 6.00
6 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.78
7 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.95
8 Kristýna KulhováKristýna Kulhová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.00 5.00
2 Nela ŠebestováNela Šebestová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.20 4.00
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.84
4 Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.14
5 Barbora SeidlováBarbora Seidlová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.52
6 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.87
MB Johanka JoklováJohanka Joklová 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.21
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 14.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.32 3.00
2 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.61 2.00
3 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.64 1.00
4 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.81
5 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.28
6 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.75
Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků