Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (27. 8. 2017)

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 37.27 11.00
2 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
98 32.61 9.00
3 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 32.01 8.00
4 Kateřina LustykováKateřina Lustyková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
85 27.36 7.00
5 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 26.77 6.00
6 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 26.59 5.00
7 Petra KoštováPetra Koštová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 26.29 4.00
8= Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 25.47 3.00
9= Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 25.47 2.00
10 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 25.34 1.00
11 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 25.23
12 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 24.98
13 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 24.25
14 Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
96 24.24
15 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
95 24.09
16 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 23.55
17 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 22.88
18 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 20.86
19 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 19.02
20 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 18.00
21 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 13.51
Lenka GötzováLenka Götzová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
92 DNS
Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
91 DNS
Lenka FialováLenka Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 DNS
Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 NM
Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 NM
Celkem 26 závodníků