výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Stará Boleslav (6. 9. 2017)

Skok daleký - Muži

(st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 5.61
2 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 5.40
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.11
4 Prokop MálekProkop Málek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.86
5 Milan KrálMilan Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
70 4.74
6 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.93
7 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.83
8 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.77
9 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.29
10 Jakub JanoušekJakub Janoušek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.09
Vít RychtaříkVít Rychtařík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 DNS
Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 6.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.57
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.56
3 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.54
4 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.45
5 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.32
6 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.24
7 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.06
8 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.92
9 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.69
10 Petra MikováPetra Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.66
11 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.53
Celkem 11 závodníků