Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (26. 8. 2017)

skok vysoký - Muži

(so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 1.82 11.00
2 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 1.80 9.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
85 1.78 8.00
4 Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
91 1.76 7.00
5 Daniel MusilDaniel Musil
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
89 1.76 6.00
6 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 1.70 5.00
7 Radim KůtaRadim Kůta
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 1.70 4.00
8 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.65 3.00
9 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.65 2.00
10 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 1.65 1.00
11 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 1.65
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
80 NM
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 1.62 11.00
2 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.62 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.56 8.00
4 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 1.53 7.00
5 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.50 6.00
6 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.50 5.00
7 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 1.50 4.00
8 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.45 3.00
9 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.45 2.00
10 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.45 1.00
11 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.40
MB Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.56
MB Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.45
MB Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 NM
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM
Celkem 15 závodníků