výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina severovýchod

Bílina (30. 9. 2017)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 18.77 11.00
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 PrahaPraha 19.59 9.00
3 Jakub GrusJakub Grus 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 19.59 8.00
4 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 PrahaPraha 19.96
5 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 Liberecký krajLiberecký kraj 20.23 6.50
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 20.51 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HoftychMichael Hoftych 04 Ústecký krajÚstecký kraj 20.23 6.50
2 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 20.35
3 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 Ústecký krajÚstecký kraj 21.05 4.00
4 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 Karlovarský KrajKarlovarský Kraj 21.64 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TímaMichal Tíma 04 Liberecký krajLiberecký kraj 21.40 3.00
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 Karlovarský KrajKarlovarský Kraj 21.82 1.00
3 Jakub VojířJakub Vojíř 05 Karlovarský KrajKarlovarský Kraj 22.12
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Liberecký krajLiberecký kraj 22.68
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.9.2017) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 20.36 9.00
2 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 20.39 8.00
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 20.58
4 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 20.61 7.00
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Ústecký krajÚstecký kraj 21.35 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.9.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 PrahaPraha 20.31 11.00
2 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 20.73 5.00
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 20.96
4 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 21.63
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 21.65
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.9.2017) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 20.63 6.00
2= Eliška AugustováEliška Augustová 05 Karlovarský KrajKarlovarský Kraj 21.14 3.50
2= Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 Ústecký krajÚstecký kraj 21.14 3.50
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský KrajKarlovarský Kraj 21.34 2.00
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 Karlovarský KrajKarlovarský Kraj 21.43
Celkem 5 závodníků