Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (26. 8. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Lampa, Ondřej 99 TJ Sokol Opava 31,00
2 Olej, Matúš 91 Atletický klub Zlín, z.s. 30,00
3 Chrascina, Marek 97 TJ TŽ Třinec 30,00
4 Douchová, Tereza 92 TJ TŽ Třinec 28,00
5 Vedrová, Michaela 00 TJ Sokol Opava 26,00
6 Harasimová, Petra 97 TJ Sokol Opava 25,00
7 Tomášková, Blanka 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 24,00
8 Ožana, Lukáš 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 23,00
9 Janatová, Daniela 97 Atletický klub Olomouc z.s. 22,00
10 Drozda, Marco Adrien 94 TJ Lokomotiva Břeclav 22,00
11 Brenn, Lukáš 80 TJ Lokomotiva Břeclav 22,00
12 Rašková, Iveta 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 22,00
13 Šimlovičová, Mária 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 22,00
14 Lojkásková, Adéla 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 21,00
15 Baňovičová, Monika 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 20,00
16 Siebeltová, Veronika 96 TJ Slezan Frýdek-Místek 20,00
17 Tomková, Helena 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 20,00
18 Gieselová, Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 20,00
19 Kašpárková, Tereza 00 Atletický klub Zlín, z.s. 19,00
20 Buba, František 00 TJ TŽ Třinec 19,00
21 Drštička, David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 18,00
22 Tomková, Barbora 96 Atletický klub Zlín, z.s. 18,00
23 Veselá, Natálie 97 TJ TŽ Třinec 18,00
24 Hromadníková, Tereza 99 Atletický klub Zlín, z.s. 17,00
25 Zatloukalová, Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 17,00
26 Kadla ml., Jiří 97 TJ Sokol Opava 17,00
27 Lichý, Tomáš 94 TJ TŽ Třinec 17,00
28 Paulík, Roman 88 TJ Lokomotiva Břeclav 17,00
29 Klementová, Petra 88 TJ TŽ Třinec 17,00
30 Štefek, Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 16,00
31 Jarošek, Michal 96 TJ Sokol Opava 16,00
32 Kožuškaničová, Natalie 01 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
33 Brázdilová, Tereza 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 16,00
34 Mališka, Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
35 Smolka, Adam 98 TJ Sokol Opava 15,00
36 Schmöger, Martin 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 15,00
37 Hřivnová, Pavla 86 Atletický klub Zlín, z.s. 15,00
38 Kolářová, Vendula 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 14,00
39 Mrňová, Markéta 91 Atletický klub Zlín, z.s. 14,00
40 Krejčí, Šimon 95 TJ TŽ Třinec 14,00
41 Moša, Tomáš 96 TJ Sokol Opava 14,00
42 Petr, Ondřej 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 13,00
43 Zelinka, Petr 87 TJ Lokomotiva Břeclav 13,00
44 Novosad, Adam 01 Atletický klub Zlín, z.s. 13,00
45 Malatincová, Simona 97 Atletický klub Zlín, z.s. 13,00
46 Kopcová, Eliška 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 12,50
47 Šustáková, Zuzana 00 TJ Sokol Opava 12,00
48 Vašíček, Patrik 00 TJ TŽ Třinec 12,00
49 Gorecká, Marcela 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,00
50 Puklová, Patricia 86 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,00
51 Dvořák, Radek 95 TJ Lokomotiva Břeclav 12,00
52 Holý, Tomáš 96 Atletický klub Zlín, z.s. 12,00
53 Čaladi, Tereza 96 AC Moravská Slavia Brno, spolek 12,00
54 Lasota, Vojtěch 99 TJ TŽ Třinec 12,00
55 Lisníková, Soňa 98 TJ Slezan Frýdek-Místek 11,50
56 Čejnová, Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11,50
57 Matějáková, Alena 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,00
58 Martynek, Tomáš 01 TJ TŽ Třinec 11,00
59 Klišíková, Karolína 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 11,00
60 Sajdoková, Bára 01 TJ TŽ Třinec 11,00
61 Formánek, Tadeáš 02 TJ Sokol Opava 11,00
62 Janíková, Tereza 02 TJ Sokol Opava 11,00
63 Genža, Jakub 81 Atletický klub Zlín, z.s. 11,00
64 Otruba, Marian 97 TJ TŽ Třinec 11,00
65 Lampová, Barbora 95 TJ Sokol Opava 11,00
66 Vít, Michal 87 TJ Lokomotiva Břeclav 11,00
67 Říhošek, Aleš 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11,00
68 Anděl, Jan 87 TJ Lokomotiva Břeclav 11,00
69 Ošmera, Marek 87 TJ Lokomotiva Břeclav 11,00
70 Labaj, Lukáš 89 TJ TŽ Třinec 11,00
71 Krajňák, Tomáš 89 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,00
72 Záveský, Filip 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek 11,00
73 Bartoš, Filip 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 11,00
74 Chlebiková, Aneta 97 TJ TŽ Třinec 11,00
75 Kaštovský, Filip 99 TJ Sokol Opava 11,00
76 Štípek, Martin 99 Atletický klub Zlín, z.s. 10,00
77 Zbraňková, Kristýna 97 Atletický klub Olomouc z.s. 10,00
78 Kyzlink, Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 10,00
79 Holek, Jakub 95 TJ Sokol Opava 10,00
80 Linhart, Matěj 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 10,00
81 Chlebovec, Igor 94 Atletický klub Zlín, z.s. 10,00
82 Tomaštíková, Lenka 82 Atletický klub Zlín, z.s. 10,00
83 Oberndorfer, Tomáš 02 TJ Lokomotiva Břeclav 10,00
84 Sajdok, Stanislav 83 TJ TŽ Třinec 9,00
85 Soural, Lukáš 82 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,00
86 Sláčík, Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. 9,00
87 Debnáriková, Sofia 00 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
88 Hübner, Kryštof 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,00
89 Havlíčková, Martina 96 Atletický klub Zlín, z.s. 9,00
90 Kollár, Martin 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,00
91 Hornová, Lenka 90 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
92 Stuchlík, Michal 93 TJ Sokol Opava 9,00
93 Komár, Radovan 90 TJ Sokol Opava 9,00
94 Gabriel, Martin 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek 9,00
95 Galaczová, Eva 96 TJ TŽ Třinec 8,00
96 Přeček, Daniel 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 8,00
97 Zlatníková, Lucie 97 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
98 Coufalová, Karolína 95 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8,00
99 Koláčková, Adéla 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8,00
100 Krejčiříková, Klára 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 8,00
101 Staněk, Václav 98 Atletický klub Zlín, z.s. 8,00
102 Pleva, Petr 98 Atletický klub Zlín, z.s. 8,00
103 Maniš, Dominik 99 Atletický klub Zlín, z.s. 8,00
104 Škrobánková, Sára 01 TJ Sokol Opava 7,00
105 Kouřilová, Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 7,00
106 Smolková, Tereza 01 TJ Sokol Opava 7,00
107 Šubík, Adam 01 TJ Sokol Opava 7,00
108 Kramný, Ondřej 00 TJ Sokol Opava 7,00
109 Sadil, Jan 96 TJ Sokol Opava 7,00
110 Trefný, Jan 97 TJ TŽ Třinec 7,00
111 Jagošová, Tereza 93 AC Moravská Slavia Brno, spolek 7,00
112 Veverka, Tomáš 92 TJ Sokol Opava 7,00
113 Sláčíková, Markéta 02 Atletický klub Zlín, z.s. 6,50
114 Eltnerová, Radka 02 TJ Slezan Frýdek-Místek 6,50
115 Sasynová, Karolína 02 TJ TŽ Třinec 6,00
116 Šimurdová, Michaela 02 TJ TŽ Třinec 6,00
117 Bubíková, Stanislava 71 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
118 Teofilová, Klára 01 TJ TŽ Třinec 6,00
119 Sasyn, René 00 TJ TŽ Třinec 6,00
120 Dokoupilová, Anna 01 TJ Slezan Frýdek-Místek 6,00
121 Palzer, Vít 97 TJ Sokol Opava 6,00
122 Martincová, Zuzana 95 Atletický klub Zlín, z.s. 6,00
123 Hanák, Michal 94 TJ Sokol Opava 6,00
124 Kopiar, Jakub 99 TJ Lokomotiva Břeclav 6,00
125 Bubíková, Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
126 Peterková, Nikola 98 TJ TŽ Třinec 6,00
127 Ťavodová, Lucie 89 Atletický klub Zlín, z.s. 5,50
128 Hrozínek, Adam 93 TJ Lokomotiva Břeclav 5,00
129 Kozmíková, Eva 88 Atletický klub Zlín, z.s. 5,00
130 Sikorová, Markéta 01 TJ TŽ Třinec 5,00
131 Petrjanoš, Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav 5,00
132 Zdražilová, Zuzana 02 TJ Sokol Opava 5,00
133 Baroňová, Markéta 02 TJ Sokol Opava 5,00
134 Peterková, Hana 98 TJ TŽ Třinec 5,00
135 Hamšík, Adam 01 Atletický klub Zlín, z.s. 4,50
136 Kusák, Karel 01 Atletický klub Zlín, z.s. 4,50
137 Prášek, Štefan 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek 4,00
138 Stachová, Anita 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 4,00
139 Wojnar, Filip 01 TJ TŽ Třinec 4,00
140 Skýpala, Tobiáš 01 TJ Sokol Opava 4,00
141 Zahaluková, Erika 02 TJ TŽ Třinec 4,00
142 Červinková, Julie 01 Atletický klub Zlín, z.s. 4,00
143 Polášek, Jan 83 Atletický klub Zlín, z.s. 4,00
144 Jurečková, Daniela 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 4,00
145 Chmelík, Tomáš 92 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 4,00
146 Peterková, Lenka 98 TJ TŽ Třinec 4,00
147 Pekaříková, Kristýna 99 TJ Slezan Frýdek-Místek 4,00
148 Dluhoš, Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
149 Josiek, Radomír 98 TJ TŽ Třinec 3,00
150 Čech, Filip 98 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3,00
151 Jenyšová, Petra 91 Atletický klub Zlín, z.s. 3,00
152 Lacina, Jakub 87 TJ Lokomotiva Břeclav 3,00
153 Hromadová, Alexandra 02 TJ Sokol Opava 3,00
154 Vícha, Lukáš 02 TJ Sokol Opava 3,00
155 Miková, Dominika 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 3,00
156 Zecha, Vojtěch 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 3,00
157 Grycz, Vojtěch 00 TJ TŽ Třinec 3,00
158 Růžičková, Veronika 00 TJ TŽ Třinec 3,00
159 Lichnovská, Tereza 00 TJ Sokol Opava 2,00
160 Ladomirjak, David 00 TJ TŽ Třinec 2,00
161 Bartoš, Jakub 00 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 2,00
162 Grulich, Tomáš 01 TJ Sokol Opava 2,00
163 Kiedroňová, Agnieszka 01 TJ TŽ Třinec 2,00
164 Cihlářová, Adéla 02 TJ Sokol Opava 2,00
165 Ningerová, Klára 03 TJ Slezan Frýdek-Místek 2,00
166 Supiková, Kateřina 03 TJ TŽ Třinec 2,00
167 Záleský, Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 2,00
168 Abrman, Tomáš 86 TJ Lokomotiva Břeclav 2,00
169 Kučírek, Vojtěch 93 TJ TŽ Třinec 2,00
170 Palánová, Aneta 97 Atletický klub Zlín, z.s. 2,00
171 Boček, Radim 99 TJ Sokol Opava 2,00
172 Slaný, Patrik 99 TJ Sokol Opava 2,00
173 Hudcová, Hana 99 Atletický klub Zlín, z.s. 1,00
174 Czeczotka, Marek 98 TJ TŽ Třinec 1,00
175 Šlezingerová, Ema 03 TJ Sokol Opava 1,00
176 Brázdilová, Lenka 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 1,00
177 Franková, Mariana 02 TJ TŽ Třinec 1,00
178 Štípek, Jiří 01 Atletický klub Zlín, z.s. 1,00
179 Konderla, Jakub 01 TJ TŽ Třinec 1,00