Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (26. 8. 2017)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1:54.93 11.00
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:55.90 9.00
3 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:56.95 8.00
4 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.30 7.00
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.36 6.00
6 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:58.99 5.00
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.72 4.00
8 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:01.46 3.00
9 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.53 2.00
10 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:06.57 1.00
11 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.83
12 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:11.20
13 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:12.29
14 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:13.43
MB Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:56.84
Václav StaněkVáclav Staněk 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:11.63 11.00
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:17.30 9.00
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:18.89 8.00
4 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:19.36 7.00
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:19.87 6.00
6 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:23.76 5.00
7 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.04 4.00
8 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.59 3.00
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.30 2.00
10 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2:28.59 1.00
Celkem 10 závodníků