Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (26. 8. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.59 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 51.09 9.00
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 51.74 7.00
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.70 5.00
Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 51.24 8.00
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.45 6.00
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.40 4.00
4 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 53.79 3.00
MB Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.71
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.58 2.00
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 57.80 11.00
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 58.66 9.00
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 59.19 8.00
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 64.28 2.00
MB Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.56
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 59.60 7.00
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.44 6.00
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.67 5.00
4 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.96 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 26.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 63.55 3.00
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 65.46 1.00
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 70.24
Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Celkem 4 závodníků