Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen

Česká Lípa (27. 8. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.14 8.00
MS Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.25
MS Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.88
Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.86 11.00
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.90 9.00
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.86 8.50
2 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 14.01 7.00
3 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14.72 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.30 11.00
2 Barbora ŠálkováBarbora Šálková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.86 8.50
3 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.45 6.00
Tereza PeškařováTereza Peškařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.90
MS Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.18
MS Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.40
MS Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.59
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24.90 11.00
2 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 25.02 9.00
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.00 8.00
4 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.05 7.00
5 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 36.50 6.00
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.9 11.00
2 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 29.2 6.00
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 29.5 4.00
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.5 3.00
Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.5 8.00
2 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.1 7.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.4 5.00
4 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 31.7 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.1 9.00
MS Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.7
MS Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27.3
Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60.10 11.00
2 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60.53 9.00
3 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 64.12 7.00
4 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 76.94 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 72 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 60.77 8.00
2 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 72.53 6.00
Jiří PodrazilJiří Podrazil 88 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 61.96 11.00
2 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 67.14 9.00
3 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 71.39 6.00
4 Klára HoličováKlára Holičová 97 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 72.96 5.00
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 68.89 7.00
2 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 74.55 3.00
Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 67.75 8.00
2 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 74.36 4.00
3 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 74.79 2.00
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:16.15 11.00
2 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:16.91 9.00
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2:22.23 8.00
4 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:23.69 7.00
5 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:29.18 6.00
6 Petr KovářPetr Kovář 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:34.99 5.00
7 Miroslav HanelMiroslav Hanel 57 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:47.57 4.00
8 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:31.31 3.00
Jiří PodrazilJiří Podrazil 88 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:25.94 11.00
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:35.58 9.00
3 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:37.47 8.00
4 Dita BartuškováDita Bartušková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:43.37 7.00
5 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:47.44 6.00
6 Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:58.51 5.00
7 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:00.87 4.00
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:25.84 3.00
Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 TJ RumburkTJ Rumburk 4:44.55 11.00
2 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:44.64 9.00
3 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:59.21 8.00
4 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:00.40 7.00
5 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:08.13 6.00
6 Milan RoudnickýMilan Roudnický 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:19.13 5.00
7 Miroslav HanelMiroslav Hanel 57 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:47.18 4.00
Jiří PodrazilJiří Podrazil 88 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:40.80 11.00
2 Šárka DuškováŠárka Dušková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:43.16 9.00
3 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:57.69 8.00
4 Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:11.78 7.00
5 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6:13.37 6.00
6 Kamila VeseláKamila Veselá 73 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6:21.83 5.00
7 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:30.11 4.00
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7:57.19 3.00
Dana DivišováDana Divišová 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:42.70 11.00
2 Jakub HrdinaJakub Hrdina 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:49.20 9.00
3 Milan RoudnickýMilan Roudnický 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 20:04.50 8.00
4 Petr KovářPetr Kovář 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20:04.65 7.00
Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Jiří PodrazilJiří Podrazil 88 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:39.4 11.00
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23:13.72 9.00
3 Zuzana RadováZuzana Radová 94 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23:38.53 8.00
4 Lada KendíkováLada Kendíková 77 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 24:57.13 7.00
5 Zuzana ReinováZuzana Reinová 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25:07.53 6.00
Dana DivišováDana Divišová 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠálkováBarbora Šálková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17.47 11.00
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18.04 9.00
3 Alena PoláčkováAlena Poláčková 99 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 22.94 8.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 20.12 11.00
2 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 20.33 9.00
3 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 21.94 8.00
4 Martin HorákMartin Horák 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.43 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 60.78 11.00
2 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 72 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 64.98 9.00
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 66.38 8.00
4 Petr FürstPetr Fürst 70 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 83.17 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 68.23 7.00
2 Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš 00 TJ RumburkTJ Rumburk 71.24 6.00
Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Celkem 3 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 84.33 11.00
2 Zuzana KafkováZuzana Kafková 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 84.87 9.00
3 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 86.41 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kypta, Monzar, Peterka, Petrželka Kypta, Monzar, Peterka, Petrželka AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:58.0 11.00
2 Dušek, Hrneček, Krejčí, Špalek Dušek, Hrneček, Krejčí, Špalek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:26.8 9.00
3 Holič, Nedvídek, Rein, Roudnický Holič, Nedvídek, Rein, Roudnický AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:36.1 8.00
4 Dušek, Fürst, Horák, Kryštůfek Dušek, Fürst, Horák, Kryštůfek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:04.8 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrdinová, Hrdinová, Hrdličková, Hrdličková Hrdinová, Hrdinová, Hrdličková, Hrdličková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:32.9 11.00
2 Dušková, Holičová, Masopustová Dušková, Holičová, Masopustová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:51.9 9.00
3 Sojková, Svátková, Tomešková Sojková, Svátková, Tomešková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:53.0 8.00
4 Krákorová, Nedvídková, Radová, Reinová Krákorová, Nedvídková, Radová, Reinová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5:19.6 7.00
5 Dušková, Janečková, Reinová, Svobodová Dušková, Janečková, Reinová, Svobodová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:14.9 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 1.95 11.00
2 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 1.80 9.00
3 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 1.75 8.00
4 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
85 1.65 7.00
5 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 1.65 6.00
MS Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 1.75
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1.50 11.00
2= Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 1.50 8.50
2= Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1.50 8.50
4= Veronika FürstováVeronika Fürstová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 1.50 6.50
4= Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 1.50 6.50
6 Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
97 1.45 5.00
MS Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1.30
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 3.70 11.00
2 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.20 9.00
3 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 3.20 8.00
4 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 2.80 7.00
5 Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 2.50 6.00
6 Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 2.50 5.00
Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
44 NM
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 2.30 11.00
2 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
82 2.00 9.00
3 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 1.80 8.00
Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 DNS
Vanessa PetříčkováVanessa Petříčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 DNS
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 5.42 11.00
2 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 5.18 9.00
3 Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
64 5.13 8.00
4 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.05 7.00
MS Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.93
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 4.77 11.00
2 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 4.68 9.00
3 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.64 8.00
4 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.64 7.00
5 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.42 6.00
6 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 4.23 5.00
7 Lucie HudecováLucie Hudecová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 3.70 4.00
MS Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3.65
Celkem 8 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 11.47 11.00
2 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 11.31 9.00
3 Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
64 10.66 8.00
4 Martin NedvídekMartin Nedvídek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
75 09.32 7.00
5 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 09.30 6.00
6 Petr FürstPetr Fürst
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
70 08.79 5.00
Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 DNS
Celkem 7 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 10.55 11.00
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 09.80 9.00
3 Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
97 09.77 8.00
4 Alena PoláčkováAlena Poláčková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
99 07.75 7.00
Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 DNS
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 09.38 11.00
2 Jana BulířováJana Bulířová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 09.26 9.00
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 09.19 8.00
4 Sára Lea ExnerováSára Lea Exnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 08.90 7.00
5 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 08.57 6.00
6 Martina JanečkováMartina Janečková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 08.03 5.00
7 Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
74 06.38 4.00
8 Eva MikulováEva Mikulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
59 05.78 3.00
Barbora AnsorgeBarbora Ansorge
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 DNS
Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 DNS
Zuzana KafkováZuzana Kafková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
73 DNS
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 12.07 11.00
2 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 11.45 9.00
3 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 11.35 8.00
4 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
68 10.75 7.00
5 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 10.65 6.00
6 Jan PaštikaJan Paštika
TJ RumburkTJ Rumburk
94 10.34 5.00
7 Aleš HavlasAleš Havlas
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
73 09.39 4.00
8 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 09.22 3.00
9 Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
88 09.07 2.00
10 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 08.74 1.00
11 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 08.02
12 Jakub PevnýJakub Pevný
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 07.78
MS Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 11.24
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 26.78 11.00
2 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 26.66 9.00
3 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 26.29 8.00
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 21.26 7.00
5 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 21.24 6.00
6 Martina JanečkováMartina Janečková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 20.54 5.00
7 Lucie HudecováLucie Hudecová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 19.80 4.00
MS Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19.57
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 DNS
Celkem 9 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 37.92 11.00
2 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
68 33.88 9.00
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 33.36 8.00
4 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 32.60 7.00
5 Vítězslav HavlasVítězslav Havlas
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
69 29.33 6.00
6 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 28.52 5.00
7 Hynek BulířHynek Bulíř
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
88 28.37 4.00
8 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 27.99 3.00
9 Martin HorákMartin Horák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 26.79 2.00
10 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 21.92 1.00
11 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 21.74
12 Jakub PevnýJakub Pevný
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 20.60
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 DNS
Martin NedvídekMartin Nedvídek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
75 DNS
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 40.15 11.00
2 Sára Lea ExnerováSára Lea Exnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 34.45 9.00
3 Jana BulířováJana Bulířová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
93 31.96 8.00
4 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 31.34 7.00
5 Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 26.34 6.00
6 Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
74 20.32 5.00
7 Zuzana ReinováZuzana Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 18.70 4.00
8 Miloslava ReinováMiloslava Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
68 16.79 3.00
Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 DNS
Barbora AnsorgeBarbora Ansorge
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 DNS
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 44.05 11.00
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 36.39 9.00
3 Aleš HavlasAleš Havlas
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
73 26.72 8.00
4 Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 25.90 7.00
5 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 23.77 6.00
6 Petr PaizkerPetr Paizker
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
00 21.35 5.00
7 Vítězslav HavlasVítězslav Havlas
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
69 20.96 4.00
8 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 20.27 3.00
9 Jakub PevnýJakub Pevný
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 16.17 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 34.58 11.00
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 33.66 9.00
3 Mirka PerutkováMirka Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 30.70 8.00
4 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 28.89 7.00
5 Blanka BednářováBlanka Bednářová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
73 28.87 6.00
6 Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 27.24 5.00
7 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 25.50 4.00
8 Natálie SusováNatálie Susová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
02 22.38 3.00
9 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 21.39 2.00
10 Radmila FišerováRadmila Fišerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
74 21.07 1.00
MS Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 27.53
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 49.80 11.00
2 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
99 47.91 9.00
3 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
68 46.46 8.00
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
72 40.40 7.00
5 Vítězslav HavlasVítězslav Havlas
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
69 40.20 6.00
6 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 40.14 5.00
7 Aleš HavlasAleš Havlas
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
73 38.72 4.00
8 Jan PaštikaJan Paštika
TJ RumburkTJ Rumburk
94 35.44 3.00
Celkem 8 závodníků

chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13:53.98 11.00
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 15:26.92 9.00
3 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:32.50 8.00
4 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:33.88 7.00
5 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:55.57 6.00
6 Filip ŠevečekFilip Ševeček 03 TJ RumburkTJ Rumburk 20:04.90 5.00
MS Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18:37.47
Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 8 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:28.90 11.00
2 Kamila VeseláKamila Veselá 73 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 16:34.57 9.00
3 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:42.62 8.00
4 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:46.14 7.00
5 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:14.22 6.00
6 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:28.77 5.00
7 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:37.79 4.00
8 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:19.18 3.00
9 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 22:29.88 2.00
MS Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 19:33.47
MS Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:52.83
MS Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:53.95
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 315
2 AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 152
3 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 130
4 AC Česká Lípa AC Česká Lípa AC Česká LípaAC Česká Lípa 120
5 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 48
6 TJ Rumburk TJ Rumburk TJ RumburkTJ Rumburk 38
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 256,5
2 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 218
3 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 175
4 AC Česká Lípa AC Česká Lípa AC Česká LípaAC Česká Lípa 90
5 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s. TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 63,5
6 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17
7 TJ Rumburk TJ Rumburk TJ RumburkTJ Rumburk 2
Celkem 7 závodníků