Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen

Česká Lípa (27. 8. 2017)

Chůze dráha 3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13:53.98 11.00
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 15:26.92 9.00
3 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 15:32.50 8.00
4 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:33.88 7.00
5 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:55.57 6.00
6 Filip ŠevečekFilip Ševeček 03 TJ RumburkTJ Rumburk 20:04.90 5.00
MS Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18:37.47
Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:28.90 11.00
2 Kamila VeseláKamila Veselá 73 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 16:34.57 9.00
3 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:42.62 8.00
4 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:46.14 7.00
5 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková 82 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:14.22 6.00
6 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:28.77 5.00
7 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:37.79 4.00
8 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:19.18 3.00
9 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 22:29.88 2.00
MS Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 19:33.47
MS Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:52.83
MS Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:53.95
Celkem 12 závodníků