3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři)
Čáslav (30. 8. 2017)400 m - Junioři (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef BernatJosef Bernat | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 61.54 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 61.55 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala | 01 | AC Čáslav z.s. | 54.50 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 57.40 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 55.70 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel HolubovskýDaniel Holubovský | 00 | A. C. TEPO Kladno | 55.87 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 56.71 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 57.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 52.90 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | David ŠvihálekDavid Švihálek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 53.48 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 53.88 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 53.98 | 5.00 | ||||||||||||||
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |