Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava - Vítkovice (26. 8. 2017)
800 m - Muži (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.68 11.00
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:59.43 9.00
800 m - Ženy (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:19.17 11.00
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:28.20 9.00
3 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:28.63 8.00
1500 m - Muži (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:13.91 11.00
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:14.33 9.00
1500 m - Ženy (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:09.81 11.00
3 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:23.01 9.00
110 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam BlažekAdam Blažek 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.27 11.00
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17.79 9.00
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17.94 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10:02.53 11.00
2 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC ProstějovAC Prostějov 10:17.79 9.00
3 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10:20.45 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11:52.10 11.00
3 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12:30.58 9.00
4 x 400 m - Muži (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A Sechra, Kotásek, Trlica, Meca A Sechra, Kotásek, Trlica, Meca SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:29.65 11.00
2 B Janů, Husek, Horák, Salamon B Janů, Husek, Horák, Salamon SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:30.10 9.00
4 x 400 m - Ženy (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dostálová, kočnarová, Svobodová, Zdražilová Dostálová, kočnarová, Svobodová, Zdražilová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4:22.40 11.00
2 Sásová, Kučerová, Uvizlová, Červená Sásová, Kučerová, Uvizlová, Červená AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:26.65 9.00
10 km chůze - Muži (sobota, 26.8.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 01:08.39 9.00
1 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 01:07.53 11.00