Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Opava (9. 9. 2017)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:54.58 11.00
2 Jan MurínJan Murín 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:55.71 9.00
3 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:56.25 8.00
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.01 7.00
5 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.25 6.00
6 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.63 5.00
7 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:58.80 4.00
8 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:58.95 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.00 2.00
2 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.01 1.00
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.78
4 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:00.98
5 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:03.06
6 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:10.12
7 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:13.23
MB Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:10.31
Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:13.22 11.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.42 9.00
3 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:15.59 8.00
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:17.75 7.00
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.78 6.00
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:20.94 5.00
7 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.38 4.00
8 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.55 3.00
9 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.95 2.00
Celkem 9 závodníků