Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Opava (9. 9. 2017)

skok daleký - Muži

(so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 7.34 +3.8 m/s 7.18 +1.6 m/s 11.00
2 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 7.34 +1.2 m/s 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 7.31 +3.6 m/s 7.02 +1.6 m/s 8.00
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 7.25 +0.5 m/s 7.00
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 7.05 +2.6 m/s 6.77 +1.1 m/s 6.00
6 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7.03 +3.1 m/s 6.87 +0.7 m/s 5.00
7 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 6.82 +1.6 m/s 4.00
8 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 6.79 +3.1 m/s 3.00
9 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.78 +2.4 m/s 6.77 +0.7 m/s 2.00
10 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6.77 +2.4 m/s 1.00
11 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6.76 +1.7 m/s
12 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 6.68 +2.7 m/s 6.37 +1.5 m/s
13 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 6.66 +1.5 m/s
14 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.65 +2.5 m/s
15 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.33 +0.9 m/s
16 Ahmad HazerAhmad Hazer
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 6.29 +1.8 m/s
17 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 6.05 +1.9 m/s
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
96 DNS
Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 6.39 +3.0 m/s 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 6.03 +2.1 m/s 5.73 +0.8 m/s 9.00
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.95 +3.3 m/s 5.94 +1.2 m/s 8.00
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 5.90 +1.4 m/s 7.00
5 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 5.89 +1.8 m/s 6.00
6 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.78 +1.8 m/s 5.00
7 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.68 +1.2 m/s 4.00
8 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5.66 +3.2 m/s 5.56 +1.5 m/s 3.00
9 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.43 +2.3 m/s 4.88 +1.8 m/s 2.00
10 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.28 +1.6 m/s 1.00
11 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.19 +2.0 m/s
12 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.18 +0.7 m/s
13 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.18 +1.1 m/s
14 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.15 +1.2 m/s
15 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.03 +0.5 m/s
16 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.92 +3.4 m/s
17 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.61 +1.8 m/s
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NM
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 NM
Celkem 19 závodníků