výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Opava (9. 9. 2017)

Trojskok - Muži

(so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 15.17 +0.8 m/s 11.00
2 Serhii KrukSerhii Kruk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 15.00 +1.8 m/s 9.00
3 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 14.61 +1.3 m/s 8.00
4 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 14.37 +1.0 m/s 7.00
5 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 13.94 +0.7 m/s 6.00
6 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 13.89 +2.2 m/s 13.71 +1.7 m/s 5.00
7 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.73 +1.2 m/s 4.00
8 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 13.11 +2.9 m/s 12.59 +0.0 m/s 3.00
9 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.95 +1.3 m/s 2.00
10 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 12.79 +0.9 m/s 1.00
11 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12.70 +1.8 m/s
12 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 12.56 +0.8 m/s
13 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
96 12.51 +3.0 m/s 12.24 +1.2 m/s
14 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 12.30 +2.3 m/s
15 David ŠuteraDavid Šutera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
89 11.77 +2.0 m/s
16 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11.52 +1.7 m/s
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 9.9.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12.54 +1.7 m/s 11.00
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12.42 +4.1 m/s 11.94 +1.5 m/s 9.00
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 11.65 +2.1 m/s 11.33 +1.5 m/s 8.00
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.63 +1.4 m/s 7.00
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.55 +1.7 m/s 6.00
6 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 11.48 +1.8 m/s 5.00
7 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 11.27 +1.8 m/s 4.00
8 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 10.89 +2.8 m/s 10.55 +1.7 m/s 3.00
9 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.62 +3.1 m/s 10.56 +1.9 m/s 2.00
10 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 09.95 +3.2 m/s 09.84 +0.5 m/s 1.00
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 NM
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 NM
Celkem 12 závodníků