výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Opava (9. 9. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.59 11.00
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.63 9.00
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.90 8.00
4 Jakub PajakJakub Pajak 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22.06 6.50
Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.06 6.50
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.31 4.00
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.73 2.00
3 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.85
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.89
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.07
6 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.44 3.00
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.84 1.00
3 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.41
MB Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.43
Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.9.2017) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.05 11.00
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.37 9.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.67 7.00
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.74 5.50
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.10 1.00
6 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.73
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.9.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.50 8.00
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.74 5.50
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 25.82 4.00
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.95 3.00
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 26.08 2.00
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.19
7 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 26.48
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 9.9.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.28
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.46
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26.95
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.71
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 28.07
6 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.19
Celkem 6 závodníků