výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů

SK Nové Město nad Metují (22. 8. 2017)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:01.62 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:02.28 9.00
3 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:02.30 8.00
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:02.55 7.00
5 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:06.43 6.00
6 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:07.85 5.00
7 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:08.85 4.00
8 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:12.88 3.00
MB Vojtěch JonVojtěch Jon 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:09.77
Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 2:16.97 11.00
2 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:33.23 9.00
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:57.14 8.00
Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:21.34 11.00
2 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:21.89 9.00
3 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:26.71 8.00
4 Klára HanákováKlára Hanáková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:27.79 7.00
5 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:30.08 6.00
6 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:35.14 5.00
7 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.05 4.00
8 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.47 3.00
9 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:54.69 2.00
MB Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:28.59
Natálie VíškováNatálie Víšková 98 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 22.8.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:37.84 11.00
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:43.86 9.00
3 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:49.83 8.00
Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků