Malá cena AKM Viktoria Plzeň
Nýřany (30. 8. 2017)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 07.11 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.51 | |||||||||||||||
3 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 07.52 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.65 | |||||||||||||||
5 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 07.68 | |||||||||||||||
6 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.72 | |||||||||||||||
7 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.72 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 07.87 | |||||||||||||||
2 | Adam ChristophAdam Christoph | 01 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 07.87 | |||||||||||||||
3 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.08 | |||||||||||||||
4 | Šimon LevýŠimon Levý | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Jan PurkartJan Purkart | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 08.31 | |||||||||||||||
6 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.36 | |||||||||||||||
7 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 08.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.18 | |||||||||||||||
2 | Petr ŠpreňarPetr Špreňar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 08.62 | |||||||||||||||
5 | Filip ŠauliFilip Šauli | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 08.87 | |||||||||||||||
6 | Šimon KopaŠimon Kopa | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 08.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niko VránekNiko Vránek | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.29 | |||||||||||||||
4 | Ondřej VollerOndřej Voller | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 09.90 | |||||||||||||||
5 | Daniel JanákDaniel Janák | 08 | Neregistrovaní | 10.22 | |||||||||||||||
Josef MinaříkJosef Minařík | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PetržilkováTereza Petržilková | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 07.82 | |||||||||||||||
2 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 07.99 | |||||||||||||||
3 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 07.99 | |||||||||||||||
4 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.24 | |||||||||||||||
5 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 08.33 | |||||||||||||||
6 | Iveta KubováIveta Kubová | 83 | AK ŠKODA Plzeň | 08.42 | |||||||||||||||
7 | Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 08.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Lucie LevováLucie Levová | 01 | AK Sokolov | 08.49 | |||||||||||||||
4 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 08.51 | |||||||||||||||
5 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 08.52 | |||||||||||||||
6 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.66 | |||||||||||||||
7 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.78 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BorsikováEliška Borsiková | 02 | Athletic club Mariánské Láz... | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | AK Sokolov | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Eva SuchánkováEva Suchánková | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Kristina KůtkováKristina Kůtková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.85 | |||||||||||||||
Agáta JanováAgáta Janová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HolečkováMichaela Holečková | 05 | TJ Sušice | 08.96 | |||||||||||||||
2= | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.97 | |||||||||||||||
2= | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Karolína SukováKarolína Suková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Aneta EichackerováAneta Eichackerová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 09.16 | |||||||||||||||
6 | Simona NoskováSimona Nosková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 09.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Zuzana LöblováZuzana Löblová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Eliška VeseláEliška Veselá | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SičakováPetra Sičaková | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Markéta BoučkováMarkéta Boučková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Tereza BenešováTereza Benešová | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 09.31 | |||||||||||||||
5 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 09.33 | |||||||||||||||
6 | Zuzana KrutinováZuzana Krutinová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Amálie ŠálátováAmálie Šálátová | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.48 | |||||||||||||||
4 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 09.53 | |||||||||||||||
5 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 09.63 | |||||||||||||||
6 | Anna KoubkováAnna Koubková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 09.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta AndrlováMarkéta Andrlová | 07 | TJ Baník Stříbro, spolek | 09.65 | |||||||||||||||
2 | Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 10.02 | |||||||||||||||
3 | Viktorie KoppováViktorie Koppová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 10.12 | |||||||||||||||
4 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 10.23 | |||||||||||||||
5 | Antonie BatíkováAntonie Batíková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 10.58 | |||||||||||||||
6 | Anna BěhounkováAnna Běhounková | 09 | Neregistrovaní | 11.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.35 | |||||||||||||||
2 | Nikola SedláčkováNikola Sedláčková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 09.74 | |||||||||||||||
3 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.91 | |||||||||||||||
4 | Anna KinkorováAnna Kinkorová | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 10.21 | |||||||||||||||
5 | Terezie StaňkováTerezie Staňková | 10 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11.06 | |||||||||||||||
Eva HošťálkováEva Hošťálková | 05 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 11.03 | |||||||||||||||
2 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice, z. s. | 11.51 | |||||||||||||||
3 | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11.72 | |||||||||||||||
4 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 11.78 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BrychMichal Brych | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.13 | |||||||||||||||
2 | Jan PechaJan Pecha | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.82 | |||||||||||||||
3 | Daniel HavelDaniel Havel | 00 | TJ Sušice | 12.86 | |||||||||||||||
4 | Šimon LevýŠimon Levý | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 12.95 | |||||||||||||||
5 | Tomáš LevietTomáš Leviet | 00 | TJ Sušice | 13.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PetržilkováTereza Petržilková | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 12.31 | |||||||||||||||
2 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 12.85 | |||||||||||||||
3 | Simona JungmannováSimona Jungmannová | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 13.43 | |||||||||||||||
4 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.48 | |||||||||||||||
5 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 13.54 | |||||||||||||||
6 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.76 | |||||||||||||||
7 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SimetováVeronika Simetová | 03 | TJ Sušice | 13.88 | |||||||||||||||
2 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.95 | |||||||||||||||
3 | Alžběta PavezováAlžběta Pavezová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 14.29 | |||||||||||||||
4 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 14.41 | |||||||||||||||
5 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 15.02 | |||||||||||||||
6 | Amálie ŠálátováAmálie Šálátová | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 15.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice, z. s. | 17.41 | |||||||||||||||
2 | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 17.59 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 17.81 | |||||||||||||||
4 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.21 | |||||||||||||||
5 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.65 | |||||||||||||||
6 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 18.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.01 | |||||||||||||||
2 | Michal BrychMichal Brych | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.10 | |||||||||||||||
3 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 18.20 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.26 | |||||||||||||||
5 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 18.88 | |||||||||||||||
6 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 19.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.97 | |||||||||||||||
2 | Adam ChristophAdam Christoph | 01 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 19.15 | |||||||||||||||
3 | Sebastian RoháčSebastian Roháč | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.23 | |||||||||||||||
4 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.27 | |||||||||||||||
5 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.50 | |||||||||||||||
6 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KlečkaTomáš Klečka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 19.79 | |||||||||||||||
2 | Šimon LevýŠimon Levý | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 19.90 | |||||||||||||||
3 | Jan PurkartJan Purkart | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 20.36 | |||||||||||||||
4 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 20.52 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 20.88 | |||||||||||||||
6 | Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 21.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 21.00 | |||||||||||||||
2 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 21.16 | |||||||||||||||
3 | Šimon KopaŠimon Kopa | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 22.15 | |||||||||||||||
4 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.05 | |||||||||||||||
5 | Daniel JanákDaniel Janák | 08 | Neregistrovaní | 26.35 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 19.06 | |||||||||||||||
2 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 19.26 | |||||||||||||||
3 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.42 | |||||||||||||||
4 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 20.24 | |||||||||||||||
5 | Jana MalánováJana Malánová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 20.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.90 | |||||||||||||||
2 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 20.39 | |||||||||||||||
3 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.50 | |||||||||||||||
4 | Eliška BorsikováEliška Borsiková | 02 | Athletic club Mariánské Láz... | 20.73 | |||||||||||||||
5 | Martina OudováMartina Oudová | 02 | TJ Sušice | 22.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 20.56 | |||||||||||||||
2 | Lucie LevováLucie Levová | 01 | AK Sokolov | 20.75 | |||||||||||||||
3 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | AK Sokolov | 20.76 | |||||||||||||||
4 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 21.15 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 21.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 21.46 | |||||||||||||||
2 | Viktorie JánskáViktorie Jánská | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 21.71 | |||||||||||||||
3 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 21.96 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.01 | |||||||||||||||
5 | Simona NoskováSimona Nosková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 23.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PíclováVeronika Píclová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 22.93 | |||||||||||||||
2 | Nikola PolákováNikola Poláková | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 23.23 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.40 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.67 | |||||||||||||||
5 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 24.05 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára StezkováKlára Stezková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 24.63 | |||||||||||||||
2 | Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková | 08 | AKM Viktoria Plzeň | 25.76 | |||||||||||||||
3 | Viktorie KoppováViktorie Koppová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 26.23 | |||||||||||||||
4 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 26.62 | |||||||||||||||
5 | Anna BěhounkováAnna Běhounková | 09 | Neregistrovaní | 28.65 | |||||||||||||||
Eva HošťálkováEva Hošťálková | 05 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice | 21.68 | |||||||||||||||
2 | Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 22.16 | |||||||||||||||
3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.02 | |||||||||||||||
4 | Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 23.47 | |||||||||||||||
5 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 24.92 | |||||||||||||||
6 | Terezie StaňkováTerezie Staňková | 10 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 27.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 38.69 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 40.18 | |||||||||||||||
3 | Jan PechaJan Pecha | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 40.82 | |||||||||||||||
4 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 41.24 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 43.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KlečkaTomáš Klečka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 41.32 | |||||||||||||||
2 | Sebastian RoháčSebastian Roháč | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 41.34 | |||||||||||||||
3 | Jakub BednářJakub Bednář | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 45.42 | |||||||||||||||
4 | Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 46.90 | |||||||||||||||
Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 43.23 | |||||||||||||||
2 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 44.44 | |||||||||||||||
3 | Karolína SukováKarolína Suková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 45.96 | |||||||||||||||
4 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 46.46 | |||||||||||||||
5 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 47.01 | |||||||||||||||
6 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice | 48.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KonečnáBarbora Konečná | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 46.70 | |||||||||||||||
2 | Eva SuchánkováEva Suchánková | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 47.35 | |||||||||||||||
3 | Klára ČechurováKlára Čechurová | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 49.16 | |||||||||||||||
4 | Zuzana LöblováZuzana Löblová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 50.97 | |||||||||||||||
5 | Antonie BatíkováAntonie Batíková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 64.11 | |||||||||||||||
Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 46.16 | |||||||||||||||
2 | Aneta EichackerováAneta Eichackerová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 49.95 | |||||||||||||||
3 | Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 50.26 | |||||||||||||||
4 | Anežka KrálováAnežka Králová | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 52.14 | |||||||||||||||
5 | Anna KoubkováAnna Koubková | 07 | AKM Viktoria Plzeň | 54.29 | |||||||||||||||
6 | Helena JanákováHelena Janáková | 06 | AKM Viktoria Plzeň | 54.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Muži (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:28.42 | |||||||||||||||
2 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:28.57 | |||||||||||||||
3 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:33.99 | |||||||||||||||
4 | Vítek FialaVítek Fiala | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:36.66 | |||||||||||||||
5 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:39.65 | |||||||||||||||
6 | Petr PincPetr Pinc | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:39.92 | |||||||||||||||
7 | Filip ŠauliFilip Šauli | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 1:40.39 | |||||||||||||||
8 | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:57.31 | |||||||||||||||
9 | Ondřej VollerOndřej Voller | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 2:05.46 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch FraněkVojtěch Franěk | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2:08.69 | |||||||||||||||
Josef MinaříkJosef Minařík | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
600 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:50.23 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:50.54 | |||||||||||||||
3 | Veronika PíclováVeronika Píclová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:52.30 | |||||||||||||||
4 | Aneta HavlováAneta Havlová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1:53.02 | |||||||||||||||
5 | Marie LillováMarie Lillová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:57.73 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠauliKateřina Šauli | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 1:59.68 | |||||||||||||||
7 | Nikola PolákováNikola Poláková | 04 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2:01.91 | |||||||||||||||
8 | Klára StezkováKlára Stezková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 2:09.84 | |||||||||||||||
Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Agáta JanováAgáta Janová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 10.06 | |||||||||||||||
2 | Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 10.11 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 10.39 | |||||||||||||||
Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 10.29 | |||||||||||||||
2 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 10.73 | |||||||||||||||
3 | Klára ČechurováKlára Čechurová | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 11.07 | |||||||||||||||
Kateřina RendlováKateřina Rendlová | 04 | TJ Sušice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VeseláEliška Veselá | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 12.91 | |||||||||||||||
2 | Adéla SchinabkováAdéla Schinabková | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 13.17 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠauliKateřina Šauli | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 13.35 | |||||||||||||||
Nikola AzariNikola Azari | 05 | AKM Viktoria Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 14.40 | |||||||||||||||
2 | Veronika SládkováVeronika Sládková | 02 | AK Sokolov | 17.07 | |||||||||||||||
Aneta BrabcováAneta Brabcová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 17.18 | |||||||||||||||
2 | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 17.35 | |||||||||||||||
3 | Marie LillováMarie Lillová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.59 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 14.81 | |||||||||||||||
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič Vaidiš, Had, Sztrapek, Petrikovič | SKP Union Cheb - klub atletiky | 28.57 | ||||||||||||||||
2 | Davidík, Andrle, Trávníček, Krejčí Davidík, Andrle, Trávníček, Krejčí | TJ Baník Stříbro, spolek | 29.43 | ||||||||||||||||
3 | Šauli, Zálešák, Bednář, Levý Šauli, Zálešák, Bednář, Levý | AKM Viktoria Plzeň | 33.83 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steinerová, Malánová, Třísková, Sobotková Steinerová, Malánová, Třísková, Sobotková | TJ Baník Stříbro, spolek | 30.79 | ||||||||||||||||
2 | Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Hanykýřová Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Hanykýřová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 31.38 | ||||||||||||||||
3 | Konečná, Jánská, Davídková, Dzurová Konečná, Jánská, Davídková, Dzurová | AK ŠKODA Plzeň | 33.34 | ||||||||||||||||
4 | Šantrůčková, Míčková, Oudová, Simetová Šantrůčková, Míčková, Oudová, Simetová | TJ Sušice | 33.81 | ||||||||||||||||
5 | Azari, Schinabková, Šauli, Čechurová Azari, Schinabková, Šauli, Čechurová | AKM Viktoria Plzeň | 36.24 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šebestová, Babyncová, Maydlová, Uhlová Šebestová, Babyncová, Maydlová, Uhlová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 32.54 | ||||||||||||||||
2 | Löblová, Poláková, Fürstová, Suchánková Löblová, Poláková, Fürstová, Suchánková | TJ Baník Stříbro, spolek | 34.39 | ||||||||||||||||
3 | Skalová, Šalátová, Hynková, Hejdová Skalová, Šalátová, Hynková, Hejdová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 36.03 | ||||||||||||||||
Koubková, Koppová, Janáková, Králová Koubková, Koppová, Janáková, Králová | AKM Viktoria Plzeň | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:Viktoria Plzeň - DQ - pravidlo 170.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.211.261.311.361.391.421.451.481.511.54 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 1.51 | OOXXR | |||||||||||||||
2 |
Klára SloukováKlára Slouková
ŠAK při ZŠ Přeštice |
03 | 1.48 | OOXXR | |||||||||||||||
3 |
Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ Sušice |
03 | 1.39 | OOXXR | |||||||||||||||
4 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 1.36 | OOXXR | |||||||||||||||
5 |
Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 1.31 | OOXXR | |||||||||||||||
6 |
Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
03 | 1.31 | OOXXR | |||||||||||||||
7= |
Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolek |
04 | 1.26 | OOXXR | |||||||||||||||
7= |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 1.26 | OOXXR | |||||||||||||||
7= |
Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 1.26 | OOXXR | |||||||||||||||
Eva HošťálkováEva Hošťálková
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Vendula HlinkováVendula Hlinková
AK ŠKODA Plzeň |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. |
95 | 6.51 | 6.04 | 6.41 | 6.39 | 6.41 | X | 6.30 | 6.51 | |||||||||
2 |
Adam ChristophAdam Christoph
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
01 | 5.28 | X | 5.28 | X | 5.28 | 5.16 | 5.06 | 4.92 | |||||||||
3 |
Daniel HavelDaniel Havel
TJ Sušice |
00 | 5.22 | 4.59 | 4.59 | 5.13 | 5.13 | 5.22 | 5.19 | 5.13 | |||||||||
4 |
Tomáš LevietTomáš Leviet
TJ Sušice |
00 | 4.75 | 4.61 | 4.52 | 4.61 | 4.61 | 4.71 | 4.32 | 4.75 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 5.83 | X | X | 5.76 | 5.76 | X | 5.83 | X | |||||||||
2 |
Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 5.59 | 4.60 | 5.52 | 5.59 | 5.59 | 5.08 | X | 5.13 | |||||||||
3 |
Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 5.30 | 5.06 | 5.24 | 5.07 | 5.24 | 5.07 | 5.22 | 5.30 | |||||||||
4 |
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 4.84 | X | 4.84 | 4.53 | 4.84 | 4.55 | X | X | |||||||||
5 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4.77 | 4.40 | 3.78 | 4.59 | 4.59 | 4.77 | 4.59 | 4.43 | |||||||||
6 |
Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4.73 | 4.73 | 4.57 | 4.63 | 4.73 | 4.61 | X | 4.62 | |||||||||
7 |
Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 4.58 | 4.47 | 4.58 | 4.38 | 4.58 | 4.47 | X | 4.12 | |||||||||
8 |
Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 4.46 | 4.07 | 4.08 | 4.40 | 4.40 | 4.00 | 4.46 | 3.40 | |||||||||
9 |
Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 4.36 | 4.36 | X | 4.28 | 4.36 | ||||||||||||
10 |
Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria Plzeň |
04 | 4.28 | 4.28 | 4.06 | 3.76 | 4.28 | ||||||||||||
11 |
Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 4.05 | 4.05 | 3.92 | 3.73 | 4.05 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 5.12 | 5.06 | 5.12 | X | 5.12 | 4.93 | 4.93 | 4.99 | |||||||||
2 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 5.05 | X | 4.86 | 4.95 | 4.95 | 5.05 | X | 4.92 | |||||||||
3 |
Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 4.99 | 4.96 | 4.94 | X | 4.96 | 4.99 | 4.89 | X | |||||||||
4 |
Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 4.95 | 4.34 | X | 4.74 | 4.74 | 4.50 | 4.54 | 4.95 | |||||||||
5 |
Lucie LevováLucie Levová
AK Sokolov |
01 | 4.74 | 2.79 | 4.42 | X | 4.42 | 4.36 | 4.74 | X | |||||||||
6 |
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
04 | 4.55 | X | 4.54 | 4.45 | 4.54 | 4.41 | 4.49 | 4.55 | |||||||||
7 |
Hana KročákováHana Kročáková
TJ Dukla Praha |
00 | 3.75 | 3.66 | X | 3.69 | 3.69 | 3.75 | 3.57 | 3.71 | |||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 5.14 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
2 |
Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.73 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
3 |
Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ Sušice |
03 | 4.70 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
4 |
Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.40 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
5 |
Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 4.33 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
6 |
Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
03 | 4.29 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
7 |
Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
04 | 4.26 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
8 |
Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 4.23 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
9 |
Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice |
03 | 4.20 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
10 |
Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 4.20 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
11 |
Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 4.16 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
12 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 4.16 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
13 |
Klára ČechurováKlára Čechurová
AKM Viktoria Plzeň |
04 | 4.14 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
14 |
Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice |
05 | 4.12 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
15 |
Marie LillováMarie Lillová
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 4.11 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
16 |
Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
04 | 3.80 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
17 |
Aneta HavlováAneta Havlová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 3.80 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
18 |
Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 3.71 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
19 |
Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria Plzeň |
05 | 3.71 | 3.71 | 2.38 | 3.38 | 3.71 | ||||||||||||
Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria Plzeň |
06 | NM | |||||||||||||||||
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 10.87 | 10.40 | 10.44 | 10.69 | 10.69 | 10.87 | 09.63 | 09.59 | |||||||||
2 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 10.11 | 10.00 | 08.65 | 10.11 | 10.11 | 09.77 | 09.45 | 09.12 | |||||||||
3 |
Tereza KoubkováTereza Koubková
AKM Viktoria Plzeň |
04 | 07.48 | X | 07.45 | 06.77 | 07.45 | 06.62 | 06.65 | 07.48 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria Plzeň |
04 | 09.14 | X | 09.14 | 08.64 | 09.14 | 07.83 | 09.00 | 08.00 | |||||||||
2 |
Vojtěch FraněkVojtěch Franěk
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 06.24 | X | 06.08 | 05.95 | 06.08 | 06.24 | 05.77 | X | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda ČechováLinda Čechová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 11.22 | 11.22 | 11.03 | 10.93 | 11.22 | - | - | - | |||||||||
2 |
Kamila VšetičkováKamila Všetičková
AKM Viktoria Plzeň |
00 | 08.72 | 07.73 | 08.28 | 08.72 | 08.72 | 07.80 | - | - | |||||||||
3 |
Hana KročákováHana Kročáková
TJ Dukla Praha |
00 | 07.33 | 07.31 | 07.33 | 07.14 | 07.33 | - | - | - | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 10.22 | 09.57 | 10.04 | 08.03 | 10.04 | 10.22 | 09.65 | 07.55 | |||||||||
2 |
Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
02 | 09.85 | 09.85 | 09.52 | 08.60 | 09.85 | 09.10 | 09.51 | 09.79 | |||||||||
3 |
Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice |
03 | 09.63 | 09.63 | 09.00 | 09.33 | 09.63 | 09.15 | 09.10 | 09.22 | |||||||||
4 |
Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
02 | 08.89 | 08.34 | 08.89 | 08.80 | 08.89 | 08.00 | 08.49 | 08.34 | |||||||||
5 |
Klára SobotkováKlára Sobotková
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 08.78 | 08.43 | 07.66 | 07.86 | 08.43 | 08.59 | 08.37 | 08.78 | |||||||||
6 |
Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 08.43 | 08.38 | 08.10 | 07.82 | 08.38 | 08.40 | 08.43 | 08.05 | |||||||||
7 |
Martina OudováMartina Oudová
TJ Sušice |
02 | 07.56 | 07.56 | 06.28 | 07.23 | 07.56 | 07.44 | 07.46 | 07.42 | |||||||||
8 |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
AKM Viktoria Plzeň |
03 | 07.22 | X | 05.96 | 07.22 | 07.22 | 06.67 | 06.18 | 07.02 | |||||||||
9 |
Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolek |
03 | 06.68 | 06.15 | 06.68 | 05.47 | 06.68 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (st, 30.8.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 07.22 | 07.22 | X | - | 07.22 | - | - | - | |||||||||
Celkem 1 závodníků |