Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Malá cena AKM Viktoria Plzeň

Nýřany (30. 8. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.11
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.51
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.52
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.65
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.68
6 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
7 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.72
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.87
2 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 07.87
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
4 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.09
5 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.31
6 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
7 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.18
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.33
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.41
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.62
5 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.87
6 Šimon KopaŠimon Kopa 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.09
2 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
3 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.29
4 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.90
5 Daniel JanákDaniel Janák 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 10.22
Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.82
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.99
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.99
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.24
5 Jana MalánováJana Malánová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.33
6 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.42
7 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.99
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.23
3 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.49
4 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.51
5 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.52
6 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.66
7 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.78
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.50
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 08.64
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.68
4 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.81
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.85
Agáta JanováAgáta Janová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 08.96
2= Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
2= Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
4 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.09
5 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.16
6 Simona NoskováSimona Nosková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.92
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.07
3 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.15
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.34
6 Eliška VeseláEliška Veselá 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.98
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.99
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.11
4 Tereza BenešováTereza Benešová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.31
5 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.33
6 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.84
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.18
2 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.25
3 Amálie ŠálátováAmálie Šálátová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.48
4 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.53
5 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.63
6 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.71
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.65
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.02
3 Viktorie KoppováViktorie Koppová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.12
4 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.23
5 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.58
6 Anna BěhounkováAnna Běhounková 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 11.11
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 30.8.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35
2 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.74
3 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.91
4 Anna KinkorováAnna Kinkorová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.21
5 Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.06
Eva HošťálkováEva Hošťálková 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků