výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké memoriály 2017

Hradec Králové (6. 9. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.96 870
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.97 867
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.40 774
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.52 748
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.65 721
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.69 713
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KřehkýAdam Křehký 92 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.32 791
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 11.51 750
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.63 725
4 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.87 677
5 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.92 481
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.49 755
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.66 719
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.68 715
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 11.83 685
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11.94 663
6 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.06 639
7 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.10 631
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 6.9.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.78 695
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11.87 677
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95 661
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.98 655
5 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.00 651
6 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.10 631
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.34 586
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.25 603
2 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.25 603
3 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.91 483
4 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13.02 464
5 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.24 428
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.45 394
7 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.60 371
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 12.36 884
2 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.53 853
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.86 794
4 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.90 787
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.21 733
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.9.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.90 787
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.08 755
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.20 735
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.32 715
5 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.57 673
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.9.2017) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.93 615
2 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.96 610
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.08 592
4 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.35 550
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.45 536
6 Štěpánka KučerováŠtěpánka Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.80 352
Celkem 6 závodníků